İMZA KAMPANYASI

CNBLUE MTV COUNTDOWN 28.12.11


Yılın heyecanla beklenen performansı bugün MTV Japan Countdown programında gerçekleşti. MTV'nin davet ettiği 200 kişilik resmi boice davetlileri performansı canlı olarak izledi.


Hayran yorumu: Just Please'in yeni kuvvetli bir aranjmanı var. JungShin'in Just Please'deki rapi güvenilir ve güçlü.Dalgalı saçları çok güzeldi! 


Rock in Japan editörünün performanstan sonra grupla ilgili yaptığı yorum "CNBLUE oldukça ilginç. Nerdeyse 3 vokal var. Kendi serbest tarzına sahip bir grup."


Fan anlatımıyla performans:

"JH her zaman havalıdır ama bugün daha da havalı gibi hissettim.Ben JH'nun tarafında oturuyordum (tabi ki),
Yonghwa'nın yüzü yandan yeni saç şekliyle çok ikemendi (ikemen Japoncada güzel demek).
YH'nın rock stiliyle gitar çalması çok cooldu.


Sonunda YongHwa gitarını alçalttı, sonra başını salladı & ve gitar çalarken sıkça kafa sallayarak ritim tuttu.Bu Japon rock müzisyenlerinin stilidir.


Sonuç olarak YongHwa bugün çok havalı bir rock yıldızıydı, ama umarım YH JH şarkı söylerken bağırmaktan ve çığlık atmaktan vazgeçer. JH'nun sesine konsantre olmak istedim ama YH hep (bağırdığı için) sesini bastırdı. (gülüyor)"


Grupla yapılan mini röportajdan:

(Just Please'den önce)

JH: Kulisten diğer grupların performanslarını gördük, hepsi çok havalıydı.
Yıl sonu & yeni yılı böyle havalı ünlüler ve diğer herkesle harcadığım için mutluyum (年末年始 year end & new year cümlesini çok sık kullanmış,sanırım yeni öğrendiği japonca kelimeler, diyorlar)


YH: Evet, hepsi gerçekten çok havalı. O zaman ROCK RUHLARIMIZI ATEŞE ATALIM , sıramız geldi, hadi gidelim!


Sonra rock stili şarkılarını çaldılar:


Just Please-One Time

One Time'ın girişinde YH bağırdı "hashire" (=koş!)
JH zıpladı (son zamanlarda şarkının hep aynı yerinde zıplıyor).              
Fanlar performansın çok iyi olduğunu ve hepsinin çok mutlu göründüğünü belirtti. Sahneye yukarıdaki kıyafetlerle çıkmışlar. Performanstan sonra üstündeki siyah ceketi çıkaran JongHyun'un kol kaslarının gittikçe güçlendiğini belirten (bir kaç kişi vurgulamış) hayran yorumları vardı. 

Başka bir fan anlatımı: "MinHyuk'un davul seti iyi değildi.Performans sırasında, büyük zili tamir ediyordu. Sonunda çalışanları tamir etmeleri için çağırdı. Minhyuk hem baterisini çalıp hem çalışanlarla konuşurken çok profesyonel görünüyordu."Bu da program için imzaladıkları tişörtün fotoğrafı^^

*Siteden yazı çıkarmak yasaktır.

Kaynak: @kof1 & ro69.jp & @ketchBurning
Çeviri: cage208

0 yorum:

Yorum Gönder