İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) CNBLUE Duyarlılık Sözlüğü_Pati Pati Şubat Sayısı

Bu sene dragon year (ejderha senesi) ne girdik. YongHwa 'nın lakabı "black dragon" , biliyorsunuz. Harika bir tesadüf :) Pati Pati dergisinin yazısı çok hoşuma gitti. Grup üyeleri ejderha simgesiyle ilgili çok güzel hikayeler anlatmışlar :

YongHwa "Kalbimde"Derler ki bir ejderha topunu (dragon ball) ellerinde tutarsan dileğin yerine gelirmiş. Bu gece gökyüzüne bakın ve ejderhanın belirmesini bekleyin! Ama benim düşünmeyi sevdiğim şey dragon ball un bir insanın kalbinde olduğu.. Bu yüzden her zaman bir dileğimin gerçek olmasi için kalbime bakarım.


JongHyun "Gökyüzüne Uçalım"Ejderha.. Çocukken bir çizgi romanda okuduğumda bu ejderhayla ilgili düşündüm. O geniş sırtta birlikte rahatça gökyüzüne uçacağız.Minhyuk "Bir çocuk"Gökyüzüne uçan bir ejderha figürü çizdim.Kore'de bir hikaye vardır , eğer bir ejderhanın sizi gökyüzüne çıkardığının rüyasını görürseniz bir çocuk tarafından kutsanırsınız. Doğduğumda , tamamıyle aynı rüya olmasa da, rüyamda bir ejderha figürü yükseliyordu, böylece bu anlamı buldum.JungShin "Bir ejderha kadar BÜYÜK"2012 ejderha yılı. Şu ana kadar bu benim için önemliydi, ama aynı zamanda bu zamanı , 2012 yılını bir ejderha kadar büyük ve önemli yapmak istiyorum.

Not: cnbluefanfun 'un da söylediği gibi ingilizcesi çok olmadığı için çeviri biraz yetersizdi, ama ikimiz de elimizden geleni yaptık. Ve bence buna değdi.

Kaynak: @CNBJonghyun
İngilizceye çeviren: cnbluefanfun

TR çeviri : c2080 yorum:

Yorum Gönder