İMZA KAMPANYASI

(Proje) TURKEY WANTS CNBLUE! PROJESİ

TURKEY WANTS CNBLUE!!!

TÜRKİYE CNBLUE 'YU İSTİYOR!!!Merhaba Türk Boice'lar!

Turkish Boice olarak CNBLUE'ya biz de burdayız demek için bir proje başlatıyoruz. Amacımız hem sesimizi duyurmak hem de bu sene tasarladıkları Avrupa turuna Türkiye'yi de eklemelerini sağlamak. Hepinizin desteğini bekliyoruz. Belki konsere gelmelerini sağlayabilmemiz için çok erken, ama en azından Türkiye'de onları seven, onların hayranı olan bu kadar çok kişi olduğunu duyurmanın vakti çoktan gelmedi mi sizce de?
Projemize katılmak için yapmanız gerekenler çok kolay:

-Öncelikle bu etkinlik sayfasına katılmak(tıklayınız): PROJE SAYFASI
-CNBLUE ile ilgili bildireceğimiz mail adresine fotoğraf veya video göndermek.
-Eğer kendinizin görünmesini istemiyorsanız ilginç bir tasarımla yalnızca CNBLUE 'yu isim ya da resim olarak da çekebilirsiniz. (örn: yiyeceklerle CNBLUE yazmak, kumsala yazmak)
-Dış mekanda fotoğraf çekilenler yaşadığı şehrin ünlü bir mekanında çekilerek ülkemizin güzelliğini gösterebilir. Şehir ve mekan ismi vererek gönderim yapılması rica olunur.
-Lütfen gönderilerinizi 25 Ocak tarihinden 01 Mart tarihine kadar turkishboice@hotmail.com adresine isim ve şehir bilgilerinizle birlikte gönderiniz.
-Lütfen fotoğraf ya da videolarınız üzerinde hiçbir müdahalede bulunmayın. Renk ayarı, photoshop, ekstra isim, yazı ya da resim ekleme gibi işlemler yapmayın. Videoyu düzenlerken adminlerimiz tarafından gereken düzenlemeler yapılacaktır.
-Gönderilen resim ve videolarımız profesyonel olmayacak elbette, ama olabildiğince anlaşılır ve kaliteli göndermeye çalışalım.
-Video çekenlerin Türkçe konuşması yeterlidir. Konuşmalar koreceye çevrilerek gönderilecek.

Kafanıza takılan her konuda etkinlik sayfasından ya da turkishboice@hotmail.com mail adresinden sayfa adminleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli bir not: Sizlerden gelen fotoğraf ve videolarla yapacağımız video, CD haline getirilip FNC şirketi aracığıyla hepimizin adına CNBLUE 'ya gönderilecektir. Hepimiz biliyoruz ki fanların gönderdiği her şeyi okuyor ve kullanıyorlar.

Kullanmak isteyenler için CNBLUE fotoğraf albümleri (tıklayınız) :

Turkish Boice CNBLUE Albümü

Turkish Boice Albümler

Bu projenin hiçbir sınırlaması yoktur. Hayal gücünüzü, CNBLUE 'ya olan sevginizi ve içtenliğinizi katarak hayatın farklı alanlarında CNBLUE 'yu göstermeniz yeterli!

Türk Boiceların gücünü ve sevgisini gösterme zamanı!!

2 yorum:

bu CD'nin ellerine ulaştığından emin olabilecek miyiz?

Bu proje direk şirketlerine gönderilecek. Ayrıca FNC sorumlullarından biriyle iletişim halindeyiz. Gönderdiğimizde ellerine ulaşacağını garanti edebiliyoruz ^^

Yorum Gönder