İMZA KAMPANYASI

(Fan Anlatımı) CNBLUE Bangkok Konserinden Bir Hayranın İzlenimleri

Kaç gündür hepimiz Bangkok konserini kıskanıp duruyoruz değil mi :D Tayland'lı ve konsere gitmiş olan, hatta çok ön sıralardan konseri izlemiş olan bi hayrandan bize izlenimlerini yazmasını istedik, ve sağolsun kırmadı bizi ve bizim için bu yazıyı yazdı :) 

@Junnie_wz 'ye çok teşekkürler ^_^ Aynen onun ağzından çevirdim, buyrun:


"25 Şubat 2012: Sonunda onlarla buluşabildik !! Ben Thai Goguma, YongSeo çiftini çok seviyorum ve CNBLUE’yu da çok seviyorum, çünkü Yong çok esprili^^

24 Şubat: Tayland’a geldiler ve konserden once basın toplantısı yaptılar, Yonghwa Tayca konuşmak için çok çabaladı(uzun cümleler kurmaya çalıştı), eline kelimeler yazmıştı ve sık sık onlara bakmaya çalışıyordu, çok şirindi !! (Kekeke>>> Bu onları ikinci görüşüm ama hala çoook heyecanlıyım~~~~~neden?????)

Size şunu söylemek istiyorum ki, CNBLUE gerçekten büyüleyici !! Yakışıklı ya da şık demiyorum çünkü dördüne de o kelimeler az kalır !! <<<<<

25 Şubat: Konser salonunda çok fazla insane vardı. Her yer mavi ışıklarla kaplı gibiydi. Benim oturduğum yer sahneden yaklaşık 15 metre uzaktaydı. Bu yüzden yaptıkları her şeyi görebiliyordum. Akşam saat 6’da konser başladı: ilk şarkı “Intuition”du.. Herkes öyle çığlık atıyordu ki !! Ve sonra şarkılarını söylemeye devam ettiler (üzgünüm, söyledikleri tüm şarkıları hatırlamıyorum). Yonghwa hayranlarla İngilizce konuşmaya çalıştı, devamlı “Beautiful Wonderful Beautiful Wonderful” dedi ve ayrıca “Bangkok, Bangkok’u seviyorum!” dedi ve sonrasında utanarak gülümsedi (Jungshin ve Minhyuk da ona güldüler) hahaha^^

Minhyuk çok sevimli^^ “Let’s go crazy” den once konuşacağı zaman çok utandı (Tayland’da Minhyuk çok popular, bu yüzden o ne zaman ayağa kalkıp konuşmaya başlasa büyük çığlıklar koptu). Minhyuk devamlı gülümsüyordu ve baterinin arkasındayken bile ışıl ışıldı. Jungshin insanları eğlendirmeye çalıştı ve devamlı fan servis yaptı. Sahnenin önünde duran bir hayranın yanında gitarını çaldı, çok kıskandım kekeke^^ Ve Yonghwa sahnenin her yerinde dolaştı, öpücük gönderdi, sahnenin kenarında oturdu, fotoğraf çeken insanlara poz Verdi ve tüm salona el salladı. Ama Jonghyun çok hareket etmedi, yalnızca yerinde kalıp gitar çaldı. (bazen Yonghwa bir şeyler söylediğinde gülümsediğini görebiliyordum)

Daha sonra Yonghwa yine “Beautiful Wonderful Beautiful Wonderful” dedi hahaha ve Jungshin bizim dilimizde “sizi seviyorum”(pom-rak-khun) dedi, Jungshin’den sonra Minhyuk da söyledi. Daha sonra Yonghwa “Are you ready(Hazır mısınız)?” “Say Yeh…Yeh!” diye çığlık attı<<<<<< Sesi gerçekten çok yüksek ve tam bir rockçı gibi. Hangi şarkıda olduğunu hatırlamıyorum ama Jungshin şarkı söylerken Yonghwa onun arkasına geçti ve onun arkasında çalıp insanlara oradan bakmaya devam etti !! Çok komikti !! Jonghyun şarkı söylerken de aynı şekilde onun arkasına geçti.

“In my head”den once Yonghwa “I’m hot(ben ateşliyim)” (seksi ses ile) dedi ve Jungshin’e sordu, Jungshin “hot” dedi, Jonghyun’a sordu ve Jonghyun da Yonghwa’ya gülümseyerek “Çok” dedi ve sonra Minhyuk’a sordu, Minhyuk da aşırı bir şekilde “Ben çoooook ateşliyim!” dedi (Çok şirin, Tay hayranlar devamlı onun için çığlık attılar!!) Sonra Yonghwa üzgün bir şekilde…: “bu son şarkı” dedi, yalan söylediği belliydi, tekrar ağlıyor gibi y apmaya çalıştı ama salondaki hayranlar ona inanmadı. Sonra birdenbire utangaç bi şekilde gülümsedi ve “Söz veriyorum, Bangkok her zaman aklımda! (in my head)” dedi.

Tişörtlerini değiştirdikten sonra üzerlerinde siyah tişörtler ve boyunlarında güzel atkılarla geri sahneye geldiler. (ilk başta beyaz tişört vardı üzerlerinde). Tam sahneye çıktıklarında, “Da-chuk-ja”(Thai Boice’un hayran projesinden) yazılı kağıdı gördüler. Yonghwa ve Jungshin’in bu kağıdı görünce çok şaşırdıklarını ve etkilendiklerini fark ettim. Ve sonraki şarkılar “I’m a loner ile love”dı, bence bu konserin en iyi performansları bu ikisiydi ! Hayranlar şarkıya eşlik edince Yonghwa  çok etkilendi.
Yonghwa’nın “Bangkok, teşekkürler Bangkok~~~ Tekrar buluşacağımıza inanıyorum. Söz veriyorum,yakın gelecekte ! Teşekkürler” dediğini hatırlıyorum.

Konserin sonunda atkılarını hayranlara dağıttılar ve Minhyuk bateri çaldığı çubukları da verdi !! Konserden sonra içimden şunu söylemek geldi: “Yonghwa oppa, lütfen sesine ve boğazına dikkat et~~~~” (çünkü devamlı çığlık atıyor ve rock tarzında sert söylüyor)

CNBLUE ve Yonghwa’yı neden sevdiğimi bilmiyorum: Yonghwa bazen bir çocuk gibi, bazen çok şakacı, bazen gerçek bir rockçı gibi görünüyor, bazen de çok iyi bir lider gibi görünüyor….. Ama her şeyden önce o bir numara !! CNBLUE bir numara !!  "

Tamamen bir Turkish Boice  yapımıdır, link ile bağlantı olarak paylaşmak haricinde bir şekilde paylaşmayınız. 

photo cr. monoijeong

0 yorum:

Yorum Gönder