İMZA KAMPANYASI

(Haber) Hayırsever CNBLUE'muz ^,^

- CNBLUE’nun Tayland konserinde “Rise Up Again [Yeniden Yüksel]” Konsepti -

Kore rock müzik grubu CNBLUE, Tayland’daki Bluestorm konserini büyük bir başarıyla tamamladı.
 

25 Şubat günü Bangkok’taki Impact Arena’da kalplerini ortaya koyarak etkileyici bir performans sergilediler. Grubun Asya Turu “Bluestorm”'un Tayland ayağı olan bu konserin geçtiğimiz yıl 19 Kasım’da yapılması planlanmıştı, fakat Bangkok’taki sel felaketinden dolayı ertelenmek zorunda kalınmıştı.
 
 CNBLUE, konserde yaklaşık 24 şarkı seslendirdi; bunların içinde “I’m a Loner”, “Love”, “Intuition” ve “Love Girl” gibi hit şarkıları da vardı. Hayranlarla dolu salonda, Japonca çıkış parçaları “In My Head” ve “Where You Are” ‘ı seslendirdiklerinde büyük bir heyecan fırtınası yaşandı.
 
Konserin önceki gününde yapılan basın konferansında CNBLUE, geçen yıl yapılan açık arttırmadan elde edilen geliri bağışladı. Performans kıyafetlerinin açık arttırmayla satılmasından elde edilen gelir, sel felaketinden etkilenen vatandaşlara yapılacak yardımlar için Princess Pa Foundation (Tayland'ın Kızılay gibi bir kurumu)'a bağışlanmıştı.
 

CNBLUE konseri şu sözlerle noktaladı : “Sel felaketi Tayland’da büyük hasarlara yol açtı. Haberlere çok üzüldük ve konserimizin ertelenme sebebi de bu felaketti. Bu konserin sel kurbanlarına biraz da olsa moral olmasını umuyoruz. Ayrıca, bağışımız büyük bir miktar değil ama umarız herkese umut verebilmiştir…”
 
CNBLUE, 28 Şubat’ta Asya Turu kapsamında Tayvan’da verecekleri konser için Tayvan’a hareket etti ve yakın gelecekte Kore’de yapacakları çıkış için hazırlanıyorlar.


Source: Osen
Translated by: fizzy @ cnbluestorm
Turkish Translation/Çeviri: Henice @ Turkish Boice

Photo cr: as tagged

0 yorum:

Yorum Gönder