İMZA KAMPANYASI

(Haber) Kang Min Hyuk'un Yeni Rolü Resmi Olarak Açıklandı!CNBLUE üyesi Kang Min Hyuk oyunculuk yeteneğini KBS’nin yeni dizisi “You Rolled in Unexpectedly” (Dizinin isminin çevirisi kişiye göre değişiyor.Genel olarak paylaşılan bu şekilde.) ile bir kez daha kanıtlayacak. Tatlı bateristimiz bu sefer başroldeki Kim Nam Joo’nun küçük kardeşini oynayacak.


Dizinin senaristi Park Ji Eun ve yönetmeni  Kim Hyung Suk. Min Hyuk’un karakterinin ismi Cha Sae Kwang, adının anlamı “dünyanın ışığı”. İsimden anlaşıldığı gibi rolü de karizmatik ve parlak. Dizide bir playboy rolüyle kızların gözdesi olan bir genci canlandıracak. 

“You Rolled in Unexpectedly” başrol oyuncusu Kim Nam Joo (“Queen of Reversals”den) Hong Yoon Hee rolünde olacak.Yoon Hee,  Bang Kwi Nam (Yoo Jun San canlandırıyor) isimli başarılı bir cerrahla evli olan bir kariyer kadınıdır. Ama eşinin ailesi onlara ,bizi dizide hem duygulandıracak hem kahkahalar attıracak sorunlar yaratmaktadır. Dizi genel olarak eşinin ailesiyle olan ilişkileri üzerine kurulu bir konuya sahip.

Şimdi gelelim Minhyuk’un rolünün ayrıntılarına. Cha Sae Kwang (Kang Min Hyuk) doğuştan herkesin umursamazca kalbini çalan kadınların gözdesi olan bir gençtir. Cha Sae Kwang bir kızla buluşmaya gittiğinde asla para harcamaz ve hatta çıktığı cimri bir kıza bile cüzdanını açtırabilecek bir yeteneğe sahiptir.  Sae Kwang arkadaşlık üzerine derin düşünen ve arkadaşlarına çok sadık biridir. Bununla beraber gerçekten çok hoşlandığı bir kızla çıkmaktadır.Tutarsız ama aynı zamanda tatlı maço çekiciliğine sahip bir gençtir. Dünyada hiç bir kadından korkmayan Cha Sae Kwang’ın ablasından ödü kopmaktadır.Yani dizide eşsiz bir abla kardeş ilişkisi de izleyeceğiz.

Bu diziyle birlikte Kang Min Hyuk “It’s Okay, Daddy’s Girl” ve “Heartstrings” den sonra 3. Kez bir diziyle karşımızda. “Heartstrings” dizisinde şirin ve saf bir genci canlandıran MinHyuk’un imajı yeni diziyle birlikte çekici ve havalı genç olarak değişecek.

Dizi 25 şubatta “Ojakgyo Brothers” dizisinin bitmesinin hemen sonrasında KBS’de yayınlanacak.Rol arkadaşı Kim Nam Ju koreli bir aktrist. Şu anda Kim Seung Woo (aynı zmanda KBS’ “Win Win” sunucusu ) le evli. Kim Nam Ju bugüne kadar bir çok film ve dizide oynadı. 2009 yılındaki dizisi “Queen of Housewives” o dönemde Kore'de izlenme rekoru kırdı ve bu dizi onun için 8 yıllık aradan sonra muhteşem bir geri dönüş oldu.


Kaynak: issuadaily.com & soompi & cnbluestorm & Saturnkr

_c208

1 yorum:

be yakışıklı uzun saçlıerkekelrin oynadığı filimlerden izlemek istiyorum am bir türlü bulamadım çünkü hersini bitirmişim özellikle le min h ve kim hyun joong un ve cnblue gurubundakilerin ve de ss501 gurubundakilerin filmlerini

Yorum Gönder