İMZA KAMPANYASI

(Programlar/Şarkılar/Fan Yapımları) Turkish Boice Videoları / Turkish Boice Videos

Bu liste güncellenmeyecektir. Güncel altyazılı videolara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:Programlar & Fancam:Making The Artist

M-Net Sound Plex

Invincible Youth-2

People Inside


Acoustic ~ Bakery Attact (Türkçe Altyazılı)


Altyazılı CNBLUE Şarkıları

~Now or Never~

~Voice~


~BlueLove~


~Remaintenance~


~First Step~


~In My Head~


~Where You Are~


  ~Ear Fun~ 


~Come On~


~OST~
Fan Yapımı & Proje:5 yorum:

videolar röportajlar çok güzel ve eğlenceli ellerinize sağlık. programlarda çok çok güldüm. hatta ara ara acaba bizim programlarda bu kadar eğlencelimi diye düşündüm :D tabi tüm bunların yanında CNBLUE'nun eğlenceli olmasıda var belli ki ve bir o kadar mütevazi. :)

Lee Jong Hyun - My Love (A Gentleman's Dignity OST) [Türkçe Altyazılı] videosu süper olmuş ellerinize sağlık sözleri çok güzel çok anlamlı sesi zaten kadife eh görüntülerde zaten söylemeye ne hacet ... keşke indirilebilse ...Teşekkürler .... Bu arada bu videolardaki görüntülerde bu şarkıyı söylerkenki halleri değil değil mi ?

Teşekkürler, hayır farklı performanslarından görüntülerle yapılmış bir video, My Love performansları değil yani. :)

Tekrardan ellerinize sağlık umarım dizideki illa illa performansınıda videolaştırırsınız :) diziden kareler koyarsanız daha da süper olur naçizane önerim :D Teşekkürler :)

Ellerinize sağlık bayildim çok teşekkür ederim. Siz olmasaydiniz ben hala mal mal anlamadan videolar izliyordum..... Çok teşekkürler...

Yorum Gönder