İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice CNBLUESTORM'da !!!

Herkese selamlar !! Arkadaşlar bildiğiniz gibi CNBLUEStorm, CNBLUE için kurulmuş en büyük ve en kapsamlı hayran sitelerinden birisi, hatta belki birincisi... Ve CNBLUE'nun konser turunun isminin BlueStorm olmasının yanında en büyük hayran sitesi olduğu için de Blue Boy'larımızın haberdar olduğu düşünülen bir site. 

Biz de CNBLUE'ya sesimizi duyurmak ve sayfamızı yalnızca Facebook , Twitter ve Youtube hesabıyla sınırlı tutmayıp devamlı geliştirmek amacıyla bu site tarafından tanınmak istiyorduk. Bunun için geçtiğimiz yazdan beri çeşitli yollardan denemelerde bulunduk. Bu gece ise ~♥C.N.BLUE ARGENTINA♥~ VOiCE sayfasının admini Nako'nun yardımıyla CNBLUEStorm'a başvuruda bulunduk.


*****


Veeeeee... Gece saat 03:00 sıralarında CNBLUEStorm admini Lyna'ya yaptığımız başvuruya olumlu cevap aldık. ^_^ Hemen sonrasında ise siteye girdiğimizde şu görüntüyle karşılaştık:

CNBLUEStorm Boice Friends Listesi

Ayrıca twitterda da takibe alındık... :)

Hemen arkasından CNBLUEStorm bizi  takipçilerine tanıttı:CNBLUEStorm'a girmek biz Türk Boice'lar için büyük bir başarı.. İnşallah o kadar güzel başarılara imza atarız ki ileride bu geceyi en küçük başarımız olarak hatırlarız. ^__^

Her daim sıkılmadan, yorulmadan, kendi yoğunluklarının arasında bile sayfayla ilgilenmeyi ihmal etmeyen sevgili adminlerimiz Rock Prensesi , cg208 , MinSea ve Henice 'e sonsuz teşekkürler ^__^ 

Vee tüm Turkish Boice ekibi olarak, desteğini ve sevgisini eksik etmeyen Türk Boice'lara çok teşekkür ederiz. ^_^

Hep beraber nice başarılara !!

2 yorum:

tebrik ederim hepinizi ben inanıyorum ki başarılarınız bundan sonra katlanarak devam edecek özverili bir ekip olduğunuz aşikar bu yüzden sonsuz teşekkürler :) umarım birlikte çok daha güzel haberle kutlarız Turkish Boice figting :)

Desteğin için teşekkür ederiz canım. Siz desteklemeseniz buraya kadar gelemezdik zaten. Desteğinizi bugün gibi gelecektede esirgemeyin lütfen. Ekip arkadaşlarıma kendi adıma çok teşekkür ederim. :) İyi sizi tanımışım, iyiki varsınız. :)

Yorum Gönder