İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) (18 Mart) DailyFocus 1 Minute Talk - Jung Yong Hwa Röportajı

Güçlü olmak için sadece tavuk göğüs eti yiyor.

CNBLUE, "Still in Love"ı yayınladıktan sonra hızlı bir şekilde dijital müzik sitelerinde birinci sıraya yükselerek yaklaşan CNBLUE fırtınasının sinyallerini verdi. 16 Mart'ta, çıkaracakları albümün tanıtımı olarak yayınlanan "Still in Love", Mnet, Bugs, Soribada ve Monkey3 gibi dijital sitelerde birinci sıraya yerleşti. Amerika ve Vietnam'daki canlı performanslarından yeni dönen CNBLUE lideri Jung Yonghwa, 18 Mart'ta DailyFocus 1 Minute Talk'a bir röportaj verdi.


-9 Mart'ta ABD Los Angeles'ta Nokia Theater'da hayranlarınızla buluştunuz. Nasıl hissettiniz?
YH: Çok hayran geleceğini tahmin ediyordum ama bu kadar coşkulu tepkiler beklemiyordum. Konserde sadece Amerikalılar yoktu. Meksika, Almanya, İtalya, İspanya ve Tayvan'dan gelenler de vardı. Çok tatmin ediciydi.

-"Still in Love" sizin tarafınızdan bestelendi. Bu şarkı nasıl hisler barındırıyor?
YH: Temel olarak akustik gitar artı biraz modern rock sound'uyla oluşturuldu. Keyifli bir melodi oluşturmak istedim ve daha sonra onu hüzünlü sözlerle birleştirdim. Şarkının sözlerini bir aylık bir düşünme ve yazma sürecinde tamamladım.

-Vietnam'dayken Twitter'a bir fotoğrafınızı yüklediniz.
YH: 14 Mart gecesi Vietnam'a ulaştık, 15'inde performansımızı sergiledik ve 16'sında geri döndük. Vietnam'da da Kpop popüler olduğu için pek çok hayran gelmişti. Alışveriş yapmak istedim ama tüm mağazalar akşam 11'den sonra kapanıyordu. Hiçbir şey alamadım. (gülüyor)

-Sıkı bir şekilde egzersiz yaptığınızı duyduk.
YH: Bunun öncelikli sebebi sağlık. Bunu six-pack(kas yapmak) için yapmıyorum; sadece güçlü ve sağlıklı kalmak istiyorum.

-Bunun aynı zamanda bir kilo verme programı olduğunun bilgisini aldık.
YH: Et yemeyi çok seviyorum. Ama son zamanlarda ete bakmaya bile cesaret edemiyorum. Yalnızca tavuk göğüs eti yiyorum.

-Yaklaşan programlarınızla ilgili ne söylemek istersiniz?
YH: Üçüncü mini albümümüz EAR FUN bu ayın 27'sinde çıkacak. Albümümüzün müzik programlarında tanıtımını yapma planımız var ve kesinlikle elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Korece Metin: http://pdf.fnn.co.kr/pdf/2012/03/19/df01580319.PDF
English translation by @klaritia
Based on Chinese translation by @trifoglio2011
Turkish Translation(Türkçe Çeviri) @Henice_

0 yorum:

Yorum Gönder