İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) Cheers Magazin Mart 2012 – Yonghwa Röportajı
Bilginlerin Lideri- Jung Yonghwa

Bir kızı kazanmanın en kolay yolunun müzik olduğunu bilen biri.

Bir kızı kazanmanın en kolay yolunun iyi şarkı söylemek olduğunu bilen biri.

Kızları hemen kendine çeken havalı ve yakışıklı biri.

Zevkli, havalı, yakışıklı ve çekici, iyi şarkı söyler ve gitarını çaldığında Ming Hanedanlığı’nın (*Çinde 1368-1644 yılları arasında hüküm süren hanedanlık) 4 yeteneğinin lideri gibi taç giydirilmesi gereken, ve bunun sonucunda güzel bir bayan kazanmak için endişelenmemesi gereken biri.

Ne var ki, birisiyle tanışmak için vakti olmadığından endişelenmesi gereken biri.

“Zaman akıp geçiyor. 2 yıl geçti. Hala CNBLUE’nun çıkış gününü hatırlıyorum, şova hazırlandığımız günleri ve o zaman kayıt için harcadığımız zamanı.Zaman gerçekten geçiyor, oysa ki hala gitmemiz gereken uzun bir yol var.”

“Bu 2 yıl boyunca yanımızda olan hayranlarımıza çok minnettarız. Lütfen sonuna kadar bizimle kalın. Lütfen bize çok destek ve sevgi verin. Jonghyun, Jungshin, Minhyuk, ölene kadar çalışalım!”

Kilit figür olan CNBLUE, Jung Yong Hwa bunu twitterda da söyledi. (CNBLUE’nun 2. Yıldönümü için Yonghwa’nın mesajı)

Aynı zamanda , 2012’de ne kadar dolu bir programları olacağının ipucunu da verdi.

Onu kilit figür olarak tanımlamak. Özeti bu, çünkü onu grupta vazgeçilmez yapan onun lider, gitarist , rapçi ve ana vokal rolleri. Bunların hepsinin başında, zengin bir müzik bilgisi var. Klarnet çalmayı öğrenmeye ilkokul 2. sınıfta başladı. Aynı zamanda piyano ve jazz drum (*perküsyon çalma sanatının jazz stili. Ağırlıklı olarak bateride davul ve zillerle de çalınır-kaynak:en.wikipedia) çalmayı da biliyor.

Ayrıca TV dizilerinde de rol aldı. Daha çok 2009 yılındaki popüler dizi “He’s Beautiful”daki Kang Shinwoo rolüyle bilinir.

Her ne kadar çıkışlarından sadece 2 yıl geçmiş olsa da , bir çok hayran kazandılar. Daha fazlası nedir? CNBLUE’nun Kore’nin en sevilen ve yetenekli gruplarından biri olduğunu 2012 Golden Disk Ödüllerinde 4 ödül kazanarak kanıtladılar.Profil:

Doğum Yeri: Yeoksam-dong, Seoul

Doğum Tarihi: 22 June 1989

Burcu: Yengeç

Kan Grubu: A

Favori şarkıcıları: Jason Mraz, Bon Jovi

Boy: 180cm

Enstrümnanlar: Gitar, Piyano, Jazz Drum, Klarnet (İlkokul 2’de öğrendi), Bass Gitar

(Cnbluestorm editörünün notları: Resimleriyle seçkinleşen Tang Yin, Shen Zhou, Wen Zhengming ve Qiu Ying Çin tarihinde “Ming Hanedanlığı Dört Yeteneği” (*Four Talents of Ming Dynasty) ünvanını aldılar ve şöhret kazandılar. Tang Yin Çinli bir bilim adamı, ressam, hattat ve şairdi, ve dördü arasındaki en yetenekli kişi olarak bilinirdi. Ancak, aşkı bir harabe ve mutsuzluk dolu olan hüzünlü bir hayat yaşadı. Muhabir, Yonghwa’yı Tang Yin ile ilişkilendirerek onun müzik yeteneklerini övüyor. Ama şahsen , büyük bilginlerle metafor yapmaktan hoşlanmıyorum. – Özellikle –Yonghwa’nın iyi yetiştirilmesiyle. Alçak gönüllü ve mütevazi kalmak zorundayız. CNBLUE’nun her üyesinin kendi yetenekleri ve CNBLUE’yu “özel ve anlamlı” bir grup yapan kendi stilleri var. Umarım tüm BOİCE’lar CNBLUE’yu bir sevgi patlamasıyla destekler.)


Makale:  Cheers Magazine March 2012 (Hong Kong)
Source & Read In English :  Cheers March 2012 – Yonghwa
Scanned: J@cnbluestorm 
Eng trans.: AliceT@cnbluestorm
Çeviri: c208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder