İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) CNBLUE CYWORLD MÜZİK ÖZEL RÖPORTAJI
S: Grup müziğinin merkezi olan Amerika’da performans gösterdiniz. Geri döndüğünüzde neler hissettiniz?

Amerika’ya giderken başta şaşırdık ve endişelendik. “Seyirciler şarkılarımızı sevecek mi?” , “Bir çok insan gelecek mi?” Bu tarz şeylerle ilgili kaygılandık. Ama sahneye çıktığımızda performansımızı izlemeye çok fazla insanın geldiğini farkettik. Hepimiz şaşırdık. Bu yüzden daha fazla çalışmak ve herkesin bizi daha çok anlamasını sağlamak istiyoruz.

S: Birçok deniz aşırı hayranla karşılaştınız, Kore’li hayranlarınızı özlemiş olmalısınız, değil mi? Hayranlarınızla karşılaşmayı istemekle ilgili duygularınızı 4 kelimeyle ifade eder misiniz?

YH : IN MY HEAD (인마해드) (Anlamı,hayranlarımız her zaman kalbimizde~ haha)
JH  : BOICE EN İYİSİ! (보이스짱) (Fanclub ismimiz BOICE~  o yüzden BOICE EN İYİSİ!)
MH: Sizi özledim (보고싶어) (Bu kelimeler gerçekten hislerinizi anlatıyor, doğru mu?)
JS : Ben de Ben de (미투미투) (Hayranlarımız her zaman bizi özlüyor , değil mi? Yani onlarla aynı şeyleri hissettiğimizi biz de ifade edebiliriz.)


 S:Bu albümde hangisi sizin favori şarkınız? Sadece bir tane seçebilirsiniz~

YH : “Still In Love”
JH : “Run”
MH : “In My Head”
JS : “Hey You”

S: Bu seferki albümde Yonghwa bir çok şarkıyı besteledi~ özellikle aşk hikayesiyle ilgili olan, bu şarkıyı kişisel tecrübelerinize dayanarak mı yazdınız merak ediyorum?

Elbette bir kısmı tecrübelerime dayanıyor, önce dizi izliyorum veya kitap okuyorum ve sonra melodiyi, sözleri yazıyorum. Aslında çok fazla tecrübem yok, bu yüzden çoğunlukla dizi, film izleyerek ve kitap okuyarak beste yapıyorum.haha

S: (Sağlıklı) bir rekabet içinde olmak istediğiniz bir grup var mı?

Aslında, diğer insanlarlarla karşılaştırılan şeylerden mümkün olduğunca kaçınmaya çalışıyoruz. Grubumuzdan tam anlamıyla memnun olmamız daha önemli. Tüm kalbiyle ve mutlu şekilde CNBLUE’nun kendi müziğini yapması en önemli şey.

 

S: Nate’de , teaserınız çıktığında şöyle bir haber vardı: “Sert çocuk Lee Jungshin/ Yoğun bakışlı Lee Jonghyun/ Güçlü erkek Kang Minhyuk/ Karizmatik Jung Yonghwa”. Buna benzer dekoratif sözler. Gerçekteki kendinizi ve bu dekoratif sözleri nasıl karşılaştırıyorsunuz?

Bu teaserları öğrendiğimizde, hepimizin nasıl daha olgun bir duruş sergileyeceğine dair özenle düşündük. Bu yüzden hayranlarımıza en iyi şekilde ve çok yönlü olacak, aynı anda erkeksi, karizmatik, yakışıklı şekilde nasıl tanımlayacağımız konusunda beyin fırtınası yaptık. Ayrıca teaserlarda bu değişen görüntümüzü sunmak için büyük çaba sarfettik.

S: Son olarak, lütfen Cyworld Music hayranlarına bir şeyler söyleyin.

Merhaba, tüm cyworld müzik hayranları! Biz 3. Albümü “EARFUN” ile comeback yapan CNBLUE’yuz. Herkes şarkılarımızı dinlemiş olmalı, değil mi?Eğer hala dinlemediyseniz, umarım herkes hemen cyworld müzik sayesinde gidip dinler. Gelecekte müzik şovlar ve diğer şovlarda sizlerle karşılaşacağız. Lütfen yeni sahne performansımızı bekleyin ve lütfen müziğimize çok fazla destek verin! Teşekkürler.

cr & english trans : cnblackyong
Çeviri: c208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder