İMZA KAMPANYASI

(Röportaj/Haber) CNBLUE GERİ DÖNDÜ!


Dört üye, daha olgun,etkileyici bir görünüm ve CNBLUE'nun kendine özgü duyguları ile geri dönüyor. CNBLUE, geçtiğimiz günlerde 3.Mini Albümünü çıkardı. Albümün isminden (Ear Fun) de anlaşılacağı gibi, tipik CNBLUE duygularıyla hazırlanmış şarkılar var ve ayrıca modern rock öğeleri de içeriyor; CNBLUE'nun kendi eşsiz rengini gösteren bir albüm. Albümde toplam 6 şarkı var: Hey You, Still In Love, Dream Boy, Rock n' Roll, Run ve In My Head. Şarkılar rock n' roll'un, pop-rock'ın ve modern stil rock'ın renklerini taşıyan bir özelliğe sahip. Özellikle Jung Yong Hwa'nın şarkısı "In My Head" ( 41 yıl sonra ilk kez Oricon'da birinci olan şarkı), yine Yong Hwa tarafından Korece'ye çevirildi, bu yüzden bu albümde In My Head'in yeni versiyonunun da tadını çıkarabilirsiniz. Bu albüm için bir yıl sıkı bir şekilde hazırlandıktan sonra, değişmiş bir CNBLUE görmeye hazır olun!

                                 Hey You


                                 Still In Love

Soru: Merhaba. Sizlerle buluştuğumuz için çok memnunuz. Mnet.com hayranlarına merhaba diyin lütfen.
Merhaba Mnet.com hayranları, sizleri görmek gerçekten çok güzel. CNBLUE olarak 3.mini albümü "Ear Fun" ile karşınızdayız !!! 

Soru: Bir yıl geçti.. Nasılsınız?
Evet, geçen yıl Kore'de "BLUESTORM" konserimiz oldu, sonrasında da yine BLUESTORM Asya Turu kapsamında Tayland, Hong Kong ve Tayvan'da konserlerimiz oldu. Ve Mart ayında geçtiğimiz günlerde FTISLAND ile birlikte Los Angeles'ta "Stand Up" konserini verdik. Soru: "Ear Fun" albümünü tanıtır mısınız?
Üçüncü Mini Albümümüz "Ear Fun", aynı ismi gibi çok eğlenceli ve birçok modern rock şarkısı içeriyor, yani bizim tarzımızı sunuyor. Çıkış şarkısı "Hey You" ile birlikte 6 şarkımız var. Rock n' Roll, Pop Rock ve CNBLUE tarzı Modern Rock soundlarını birleştirerek kendi eşsiz müziğimizi ifade etmeye çalıştık. 

Soru: Jung Yong Hwa tarafından bestelenmiş olan In My Head şarkısından bahseder misiniz?
Bu şarkıyla Japonya'daki Oricon Listesi'nde en üst sıraya yerleştik, ve 41 yıldır bu sıralamada 1.olan ilk yabancı grubuz. YongHwa şarkıyı Korece'ye uyarladı ve Korece versiyonuyla In My Head yeni ve ilgi çekici bir şarkı haline geldi. Soru: Geçtiğimiz günlerde FTISLAND'la birlikte Los Angeles'ta, grup müziğinin ortaya çıktığı (temellerinin atıldığı) yerde konser verdiniz. Nasıldı?
Asya dışında verdiğimiz ilk konser değildi ama bu konser yalnızca CNBLUE ve FTIsland için düzenlenmiş olan ilk denizaşırı konserdi. Bu konser için çok heyecanlıydık ve çok eğlendik. Konserin her anını, hayranların tüm tepkilerini hatırlıyoruz. 

Soru: Klibiniz oldukça etkileyici, çekimlerde eğlenceli olaylar oldu mu ?
Fark etmişsinizdir, klipte birçok yabancı model vardı. Ve bunların birçoğu Kore'ye değişim programıyla gelen öğrencilerdi, bu yüzden Korece konuşabiliyorlardı. Ama sorun şuydu ki, bizim kim olduğumuza dair hiçbir fikirleri yoktu ve bizim sadece klipte oynayacak diğer kişiler olduğumuzu sandılar. Bu yüzden daha fazla çalışmamız gerektiğini düşündük. Soru: 2012 için planlarınız ve hedeflerinizden bahseder misiniz?
Bir yıl sonra tekrar Kore'de çıkış yaptık, bu yüzden bu yeni albüm kapsamında birçok aktivitede yer alacağız. Sizin sevginize, müziğimizi ve performansımızı geliştirerek yanıt vermek istiyoruz. MinHyuk ve JongHyun ayrıca dizilerde rol alıyorlar ve iyi performans sergilemek için çalışıyorlar, bu yüzden lütfen onları da destekleyin. 

Soru: Son olarak Mnet.com hayranlarına söylemek istediğiniz bir şeyler var mı ?
Mnet.com hayranları! Albümümüzü sonunda yayınladık. Lütfen üçüncü mini albümümüz "Ear Fun"ı ve çıkış parçası "Hey You"yu sevin! Herkese çok teşekkürler!!!Çeviri: Henice @ Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder