İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) CNBLUE Los Angeles Röportajı (Fanlala)Eğer yeni bir ülkede ilk haftansa nasıl hissederdin ve bu durumda yapacağınız ilk şey ne olurdu? K-pop gruplarından CNBLUE ve FT Island Amerika'daki ilk konser performansını 9 Martta gösterecek.


CN Blue'nun 4 üyesi var:  Jung Yong Hwa, Lee Jong Hyun, Kang Min Hyuk, ve Lee Jung Shin.Fanlala, gruplarla oturdu ve Amerika hakkında ne düşündüklerini, müziklerini ve daha fazlasını konuştu.

Fanlala: Sizler bu kadar çok ve uluslar arası fanlar bekliyor muydunuz? 

CN Blue: Aslında beklemiyorduk. En son Tayland ve Tayvan'da 7.000 - 8.000 kişilik bir konserimiz oldu ve hepsi satıldı. Bu inanılmaz!

Fanlala: Dinlemekten hoşlandığınız ya da birlikte çalışmak istediğiniz Amerikalı şarkıcılar var mı? 

CNB : Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, 30 Seconds to Mars, Maroon 5. Aslında daha fazlası var , ama liste gerçekten uzun.

Fanlala: CNBLUE'da hepiniz Blue kelimesindeki bir harfi temsil ediyorsunuz.  Lee Jong burning.  Kang, loving.  Lee Jung, untouchable. Ve Jung Yong, emotional. Kelimelere nasıl karar verdiniz?

CNB: Her kelimenin anlamını düşündük. Kelimeler rastgele seçilmedi ve kelimeleri karakterlerimizle tam anlamıyla uyumlu olacak şekilde seçtik. 

Fanlala: Dünya genelindeki hayranlarınıza müziğinizle vermek istediğiniz mesaj nedir? 
  
CNB: Bu bizim 3. albümümüz. Daha hızlı, tempolu ve canlı olmasını istedik. Müzik canlı performansta dinlenirken daha anlamlı oluyor. Hayranlarımızın şarkılarımızın parçalarını almasını istedik, böylece daha parlak görünecektir. Müziğimizi tüm benlikleriyle dinlemelerini istedik.

Fanlala: Diğer ülkelerle karşılaştırılnca Amerika'da neler dikkatinizi çekti?

CNB: Gerçekten çok büyük.Hava alanında bizi filmlerdeki gibi büyük bir arabanın beklediğini gördük. İçine atladık, müziği açtık , güneş gözlüklerimizi ve deri ceketlerimizi giydik, ve Amerikan kahvesi içmeye başladık. Burdaki yemekleri de sevdik, biftek harika ve  In-N-Out' u denemek için sabırsızlanıyoruz!

Yarın  FT Island ve CN Blue'yu M Live tarafından sunulacak “FT Island ve CN Blue Stand Up” konserinde izlemek için sabırsızlanıyoruz. Geleceklerinde her iki gruba da bol şans diliyoruz!


Photo cr: koreaboo
Çeviri: c208

0 yorum:

Yorum Gönder