İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) CNBLUE Stand Up by M Live Basın Konferansı (CNBLUESTORM)
CNBSTORM: Los Angeles Hava alanına indiğinizde  ve sizi bekleyen, adınızı bağıran hayranlar olduğunu gördüğünüzde nasıl hissettiniz? Bu kadar çok Amerikalı hayranınız olduğunu görmek sizi şaşırttı mı?
YONGHWA: 12 saattir uçaktaydık ve bu kadar çok hayranın beklemesini ummuyorduk. Ve hava alanına gelince bir çok hayran gördük, gerçekten çok mutlu olduk.

CNBSTORM: Yeni albümde kendi besteniz olan şarkılar olacak mı?
YONGHWA: Tabi ki.

CNBSTORM: Albüm ismi olan şarkı nedir?
YONGHWA: Henüz karar vermedik.

CNBSTORM: CNBLUE'nun DC Gallery gibi Kore online kafelerini ziyaret ettiği biliniyor. Anı zamanda İngilizce / Uluslararası hayran ve haber sitelerini de ziyaret ediyor musunuz? Şu an aklınıza gelen var mı?
YONGHWA: Uluslar arası hayran sitelerini biliyoruz ama nasıl oturum açacağımızı bilmiyoruz. Eğer sizler bize öğretirseniz , ziyaret ederiz.
 


CNBSTORM: Aslında biz bir hayran sitesi açtık. İstediğiniz zaman bizi ziyaret edebilir ve mesaj bırakabilirsiniz. İsmi CNBLUESTORM.com
JUNGSHİN: (Neşeli bir yüzle) Oh, biliyorum!

CNBSTORM: Japonya'da yaptığınız gibi bir Live House turu planlıyor musunuz?
JONGHYUN:  Ah ha! (sanki "biz de bunu konuşuyorduk" anlamında söyledi, tercüman  burda biraz sorun yaşadı)
JUNGSHİN:  "Yes, i want" ("Evet , istiyorum"u ingilizce söyledi. Argo kelime tınısında. Bu Shinglish=Jungshin ingilizcesi)
YONGHWA: Gerçekten çılgın bir tur yapmak istiyoruz.CNBSTORM : Yonghwa bir Japon dergisi röportajında Los Angeles'da hamburger ve pizza yemek istediğini söylemişti. Yiyebildiniz mi?
YONGHWA: (Klasik Yonglishiyle) In-N-Out Burger yemek istiyorum.

CNBSTORM: Bu özel konserde bir süpriz bekliyoruz. FT Island'la sizin aranızda işbirliği veya Hong Ki ve Yong Hwa düeti gibi?
YONGHWA: (İngilizce) Bu bir sır (Gene Yonglish cevabı). Konsere gitmelisiniz!

Basın konferansında CNBLUE'nun FT Island'la Los Angeles'da vereceği bu konser için ne kadar heyecanlı olduğunu hissettik. Basın konferansı boyunca herkesin sorularını neşeli bir şekilde yanıtladılar. Eğer katılabiliyorsanız konserlerine giderek onlara sevgi ve desteğinizi gösterebilir veya promosyonlarına yardım ederek herkesin CNBLUE'yu öğrenmesini sağlayabilirsiniz!

*Not: Röportajın orjinalinde bazı soruların ses kayıtları var. Dinlemek isterseniz "source" kısmına tıklayınız.
Daha fazla fotoğraf için tıklayınız & Click for more photos: CNBLUESTORM
Çeviri: c208

0 yorum:

Yorum Gönder