İMZA KAMPANYASI

(Fan anlatımı) CNBLUE STAND UP! By M LIVE Konser Anısı (CNBLACKYONG)


Los Angeles STAND UP! by M-LIVE
Şarkı Listesi:

Intuition
Now or Never
Love Girl
MC
Just Please
One Time
Tattoo
MC 2
Get Away
Where You Are
In My Head
MC 3
I’m A Loner
Love
Sanırım hepiniz Yonghwa Bias olduğum için onunla dolu bir anlatım bekliyorsunuz. Evet haklısınız! Belirgin şekilde onu anlatacağım çünkü oturduğum koltuğu seçme sebeplerimden biri özellikle onu açıkça görebilmekti. Konser sırasında hayran kameralarıyla ve spazm geçiren hayranların çığlıklarıyla çevrilmiş olarak bir kaç bölüm yazıyorum.

Saat 20:00 civarı konser CNBLUE'nun Bluestorm introsuyla başladı. Hemen arkasından “Intuition”ve “Now or Never” 'ı çaldılar. Ses sitemi harikaydı, ve Yonghwa'nın sesi başlangıçtan itibaren çok güçlüydü. CNBLUE'nun performansı ilk andan itibaren çok tutkuluydu! Love Girl performansının yarısını kaçırdım çünkü girişte kameramla ilgili işlemlerle uğraşmak zorunda kaldım T___T , şanslıyım ki Yonghwa'nın Love Girl'deki rezilce baştan çıkaran dansını kaçırmadım. Bunu yapmayı nerden öğrendi merak ediyorum o.0!! Ama her anının tadını çıkardım XD *kızardım*

Geri döndüğümde Yonghwa "Hazır mısınız?? ROCK zamanı!!!" dedi, sonra Minhyuk güçlü bateri vuruşuyla "Just Please" 'e başladı. Tam anlamıyla rocka hazır değildim, hala önceden koştuğum için nefesimi düzene sokmaya çalışıyordum , fakat Jonghyun gitarını çalmaya başlayınca... Herşeyi unuttum..Aman..Tanrım... Gitarını çalma şekli ve başını bana çok yakındayken sallaması. Büyülendim ( Sanırım sonuna kadar açılmış ağzımı kapatamadığım için nerdeyse salyam akacaktı -__-;;)
"One Time" sırasında Yonghwa sahne boyunca şiddetli bir kafa sallama hareketi yaptı ve her yaptığında terinin bir kısmı yüzüme sıçradı (Buna sevinmeli mi, sevinmemeli miyim bilmiyorum...) Sonunda aniden dizlerinin üstüne çöktü ve gitarını çaldı. Aman Tanrım!! BlueStorm Encore'la ilgili hikayeler duyduğumdan beri görmek istediğim şey buydu!! Ve şimdi tam gözlerimin önünde gerçekleşiyordu!!İçimden gizlice  “Tattoo” , “Get Away” , “Where You Are”  ve “In My Head” 'i çalmalarını diliyordum ki , bang!! Kesinlikle cennetteydim!! Şunu söyleyebilirim ki bu konserin şarkı listesi çok muuuhteşem!Fancam'lerden ve DVD konser performanslarında izlediğimden hatırladığıma göre Yonghwa'nın şarkıları yorumlama şekli farklıydı. Daha fazla (tuhaf)  jestleri, mimikleri ve (seksi) vücut hareketleri vardı. Şikayet etmiyorum, sadece her zamankinden farklıydı.In My Head'den sonra Yonghwa seyircileri görmek istedi. "Seyircilere doğru daha fazla ışığa ihtiyacım var", bunu 2 kez söylediği için görevliler duymamazlıktan geliyor gibi görünüyordu. (Ya da ne dediğini anlamıyorlardı)
"Hey!! Görevliler (*straff) , seyircilere daha fazla ışık"

Fanların tezarruhatını duyunca o bilindik yanağını şişirerek yaptığı gülümsemeyle , "Çok harika, çok hoş, teşekkürler" dedi. "Hoşçakal deme zamanının geldiğine inanamıyorum. Sizinle zaman geçirmek muhteşem"

Jungshin: "Çok teşekkürler"

Minhyuk: "Başka bir turda karşılaşacağımıza inanıyorum , bir sonraki sefere daha çok şarkı söyleyeceğimize söz veriyorum, teşekkürler" «<Bu kısımdan emin değilim çünkü herkes çok fazla bağırıyordu ve ne dediğini tam olarak duyamadım. 

Sıradaki şarkı : “I’m a loner” ve “LOVE”
Bu iki şarkıyı Yonghwa sahnenin uzun kısmında söyledi = tam önümde . “I’m A Loner” 'ın rap kısmını söylemeye başlamadan önce her zamanki abartılı ifadelerle seyircilere komiklik yaptı XD. "Love" şarkısında Love Love Love Clap Clap Clap kısmında onunla göz kontağı kurdum.. >v<V Daha mutlu olamazdım.

Finalde, Minhyuk sahnenin her iki tarafına bagetini attı, ve Yonghwa sahnenin ucuna koşarak gitar pickini ortaya fırlattı. 

-FİNAL-

Son canlı performanslarını izlediğimden beri kendilerini kesinlikle geliştiler. (Eylülde Seoul'deki BlueStorm'daydı.) Jonghyun'un gitarı çok doğal, güçlü, dengeli. Minhyuk'un davulu da gelişmişti, daha güvenilir ve tutarlı. Son izlediğimden beri kendilerini geliştirdiklerini biliyordum ama birebir dinleyerek bunu kanıtlamak gerçekten çok farklı.

Bu Asya dışındaki son konserleri, Billboard Chart'ta 1. olma hayalleri için attıkları  ilk adım.

Tüm yolculuk harikaydı, ilk defa onları hava alanında karşılamaya gittim, ve bu hayattımda yakaladığım şanslardan biriydi >< daha iyi olamazdı!!
Tüm bunlar içinde ..Benim için asla unutulmayacak bir anı.. Sevgili CNBLUE her zaman "Aklımda Olacaksın!" ("In My Head!") 

 Güncelleme: 

-I’m A Loner and LOVE performansı sırasında bir yerdeydi. Yonghwa gitar pickini benim tarafıma attı. Açık bir şekilde elinden pickin çıkmasını, havada uçuşunu ve tam yanımdaki kızın eliyle yakalamasını izledim. Hayatımın pişmanlığı.. Bakmak yerine yakalasaydım -__-;; Ama yanımdaki kız çok nazikti , bana gösterdi ve dokunmama izin verdi XD. Transparan mavi renkteydi,markasını hatırlamıyorum.

-Yonghwa bugün 2 gitar kullandı, Tom Anderson'la başladı, sonraki 6 rock parçasında (“Just Please” 'den “In My Head”'e kadar) Yongfgang'ı kullandı. “I’m a Loner” 'dan sonra “Love” 'a kadar tekrar Tom Anderson'ı kullandı.

-Yanımda bir Amerikalı boice vardı. Çok uzundu (*erkek) Yonghwa bizim tarafa geldiğinde elini yükseğe kaldırdı, Yonghwa bunu gördü ve "çak bir beşlik" yaptı XD . Aynı fan CNBLUE konseri için geldiğini söyledi! wow~ CNBLUE'nun artık Amerikalı fanları da var! ^^

-Sahnede yakınımda şarkı söylerken Hongki'nin eline dokunmayı planladım. Aynı zamanda (Hongki) benim tarafıma su attı, biraz ıslandım ve bir kısmı gözüme geldi ><.

- (Hongki) “Flower Rock”'ı söylerken yarısında durdu ve herkese oturmasını söyleyerek yere çömeldi. Sonra aniden sıçradı! Herkes de onunla koltuğundan sıçradı ~ Çünkü daha önce sıçrattığı sudan ayağı kayıp düştü, ve yüz ifadesine göre gerçekten utanmıştı XD

-Hongki 1 saat boyunca koştu, zıpladı, dans etti. Gerçekten sınırsız bir enerjisi var. 3 ballad şarkı söylediler, sonra finale kadar hep rock çaldılar. Şarkıları bilmediğim için isimlerini veremiyorum. Bildiklerim “LOVE LOVE LOVE”, “Severely” ,”I Hope”, bir de Immortal Song'u söylediler.
FTISLAND performansını bitirince herkes bağırmaya başladı: “Encore!! Encore!!”, sonra Hongki bağırdı: CNBLUE'ya hoşgeldin diyelim!"Sanırım encoreda anlaşmışlardı. Ama geldiler ve başladılar. Komik.. Beni buraya Hongki getirdi.

-FTISLAND encore şarkısını bitirince , ilk Jonghyun'un komik bir gülümsemeyle önden gelmesiyle CNBLUE çıktı XD Sonra seyircilere doğru her yöne eğilerek selam verdiler.Bana doğru eğildiği için Jonghyun'un sivilcelerini net olarak ilk defa o zaman gördüm. Ve tüm konser boyunca ilk defa Minhyuk'un yüzünü gördüm. LOL.

-Herkes sahne arkasına gidince , Yonghwa hala sahnede küçük bir dansla gitar sesi veriyordu. FTI performansını izledikten sonra bunu Hongki'den öğrendiğini düşünüyorum XD


#SON#


Fan account & all pics & video belongs to : @CNBlackYong
Çeviri: _c208

0 yorum:

Yorum Gönder