İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'nun Comeback Albümünün Yayınlanacak İlk Şarkısı Jung Yonghwa'nın Kendi BestesiCNBLUE'nun tekrar çıkışı öncesi, ilk olarak Jung Yong Hwa'nın kendi bestesi olan şarkı yayınlanacak.

16 Mart geceyarısı, CNBLUE'nun modern rock olarak kendi tarzlarını sergiledikleri Jung Yonghwa'nın kendi şarkısı tüm online müzik sitelerinde gösterilmek üzere programlandı. 
Aynı tarihte resmi youtube kanallarında kayıtlarının kamera arkasını da yayınlayacaklar.Kamera arkası CNBLUE üyelerinin çekim kayıtları ve dönüşlerini bekleyen Koreli hayranlarını büyüleyecek görüntülerden oluşacak. 
CNBLUE tüm biletleri satılan Asya Turu konserleri sonrasında 9 Mart 'ta Los Angeles'da  düzenlenen "Stand up by M-Live" konserini FTISLAND'la birlikte başarıyla tamamladı. Şimdi yeni çıkacak Korece mini albümlerinin yayınlanması için hazırlanıyorlar.
Ajansları , FNC 'nin açıklaması : "CNBLUE ülke dışı aktivitelerle meşgul olsa da, yeni albüm için gerçekten hazırlık yapıyorlar." ve memnuniyeti vurgulayarak "Albüm CNBLUE'nun kendi rengini içeriyor ve farklı şarkıları karıştırıyor. Beklentinizi yüksek tutabilirsiniz."

CNBLUE şimdiden comebackle ilgili teaserı 8 Martta resmi internet sitelerinden yayınlayarak hayranlarının beklentisini yükselttiler.


Source: Naver
Eng Trans: @CebuNuna & @CNBStorm
Çeviri: _c208

0 yorum:

Yorum Gönder