İMZA KAMPANYASI

(haber) FTISLAND ve CNBLUE Los Angeles Konseri


FTISLAND ve CNBLUE, Los Angeles’ta büyük bir Amerikan eğlence şirketinin sponsorluğunda bir konser verecek. 9 Mart’ta Los Angeles’taki yaklaşık 5000 kişi kapasiteli Nokia Theatre’da gerçekleşecek olan konserin sponsorluğunu AEG üstlendi. 

CJ E&M’in uluslar arası konser markası M-Live’in planladığı konsere AEG’nin sponsorluk yapmayı kabul etmesiyle konser kesinleşti. Bu konser Kore için, uluslar arası eğlence şirketlerinin biraraya gelmesini sağlayan ilk ülke dışı konser olacak.

AEG Amerika’nın en büyük eğlence şirketlerinden birisi, ayrıca Avrupa ve Çin’de dahi şubeleri olan bir şirket. 100’den fazla konser mekanına erişimi bulunuyor ve yaklaşık 55 spor takımı yönetiyor. Her yıl spor ve canlı performans alanında 6.200’den fazla projeye imza atıyor. Ki bu organizasyonların içinde Amerika’nın en büyük rock festivalı Coachella ve ayrıca Bon Jovi, Justin Timberlake ve Usher gibi ünlü sanatçıların konserleri de bulunuyor.

AEG, M-Live Los Angeles (LA) konserinin Nokia Theatre’da yapılmasını ve uluslar arası ağları sayesinde yurtdışındaki insanlara da promosyon yapılmasını sağladı. Ayrıca Amerikan hayranlar arasında CNBLUE & FTISLAND konserinin geniş kitlelere duyulmasını da sağladı. Sponsorun maddi desteği haricinde yalnızca konserin bilet satışlarından dahi aşırı bir kazanç elde edilmesi bekleniyor.


Bir M-Live yetkilisi şu açıklamada bulundu: “Kore’de bulunan birçok ajans, yerel bilgi ve güvenilir ortaklıkların eksikliğinden yakınmaktaydı. Bu büyük uluslar arası organizasyon ile Kore’de bir ilki gerçekleştiriyoruz ve bu ortaklık dünyanın K-Pop’a farklı bir çerçeveden bakmasını sağlayacak. Ayrıca bu ortaklık sayesinde konserlerin kalitesi yükselecek.”CJ E&M ve AEG’nin ortaklaşa düzenlediği “FTISLAND & CNBLUE Stand Up by M Live” konseri, 9 Mart’ta Nokia Theatre’da gerçekleşecek. 

Ve işte konserin yayınlanan ilk tanıtım videosu:


Source: Mnet Global
cnbluestorm
Photo credit: CJ E&M
Turkish Translation: Henice @Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder