İMZA KAMPANYASI

(Haber) "KORE'NİN BEATLES'I" CNBLUE (SOOMPİ)


CNBLUE’nun çıkışıyla sergilediği yeni Kore müziği duruşu dünya çapında bir dalga yarattı. 4 üyeli grup, 26 Martta resmi youtube kanallarında albüm isim şarkısı “Hey You” nun yayınlanmasıyla aynı zamanda 3. Albümleri “ Ear Fun”ı satışa çıkardı. Albümün resmi olarak piyasasaya çıkmasından bir hafta önce “Still In Love” şarkısı youtubeda yayınlandı ve 3 günde bir milyon izlenme oranına ulaştı.

CNBLUE albüm tanıtım aktivitelerine henüz başlamışken, Amerika, Meksika, Şili, Avustralya, Brezilya ve diğer ülkelerdeki hayranlarıyla dünyanın dört bir yanındaki takipçi sayısında artış yakaladı. Bu başarı CNBLUE’nun ne kadar etkili bir grup olarak şekillendiğini kanıtlıyor.

Yerel haber ajansları dünya çapındaki hayranlarının coşkulu tepkilerine yer verdi. İspanyol hayranların yorumu: “CNBLUE Maroon 5’tan daha iyi!” , “Dünya çapında bir grup olacaklar”, “Bütünüyle seksiler” , gibi yorumlar.

Bazıları efsane grup The Beatles’la kıyaslayarak, CNBLUE için “Kore’nin Beatles’ı” tanımını kullanıyor. En coşkulu yorumların arasında: “CNBLUE yeteneği ve muhteşem müziğiyle kesinlikle Kore’nin Beatles’ı tanımına uyuyor.”, “CNBLUE Kore’nin Beatles’i olarak anılmak için yeterince yetenekli.” ve “CNBLUE sanki Asyanın Beatles’ı.” yorumları var.

CNBLUE şu sıralar Mnet "M! Countdown"la başlayarak şovlarda “Ear Fun” tanıtımlarına devam ediyor.

Source & Read in English : CNBlue Called "The Beatles of Korea" 
Çeviri: _c208

0 yorum:

Yorum Gönder