İMZA KAMPANYASI

(Fan anlatımı) Tayvan Konserinden Bir Hayranın İzlenimleri / (fan account) Bluestorm in Taiwan !

 Tayvan'lı ve konsere gitmiş bir arkadaşımızdan bize konser anılarını yazmasını rica ettik ve o da sağolsun bizim için izlenimlerini paylaştı :) Henüz onları canlı izleyememiş olsak da bu tatlı paylaşımın bizim gibi tadını çıkarın!


Anılarını paylaştığı için @chungz 'ye çok çok teşekkürler!! (^_^)
  


"Bu benim ilk CNBLUE konserim! Yonghwa, fanları her zaman neşelendiren gerçekten çok iyi bir lider, hepimize çılgın çığlıklar attırdı.
Diyebiliriz ki Yonghwa'nın sesi bir çok konser ve yoğun programları nedeniyle pek iyi değildi ama elinden geldiğince en iyi şekilde şarkı söylemeye devam etti.
Yonghwa ve Jungshin genelde birlikte çaldılar ve durmadan birlikte bas gitar savaşı yaptılar. Ayrıca sahnede fanlara doğru koşuşturdular.
"non naege banhaesso" 'yu çalmaya başladıklarında Yonghwa çok yavaş bir sesle söyledi ve mikrofonu Jungshin'e verdi. Jungshin çok tatlı bir ses ve parlayan bir yüzle şarkıyı söylemeye devam etti.
Jonghyun'un sesi kendi şarkısı "Lie"'ı söylerken tüm fanların kalbini eritti. Gitar pickini fanlara 3 kereden fazla attı.
Minhyuk konuşurken çok tatlı görünüyordu. Ama baterisini çalmaya başladığı zaman güçlü bir erkeğe dönüştü. Mükemmel bir kontrol yeteneği var.
CNBLUE konser boyunca Kore'ce konuşmadan sadece sınırlı Çince'yle İngilizce konuştu. Çok tatlılar..
Yonghwa konser boyunca durmadan : "Söz veriyorum, Tayvan aklımdasın! (Taiwan is in my head!) " dedi.
Şimdi 28 Nisan'da Tayvan'a tekrar geliyorlar!!! "

Tamamen bir Turkish Boice  yapımıdır, link ile bağlantı olarak paylaşmak haricinde bir şekilde paylaşmayınız. 
 


First of all, I want to thank @chungz  so much for writing this fan account for us  :) Enjoy it like us!

Here's the fan-acc of  @chungz :

 ”It's my first time for CNB concert! YH is really a good leader who always cheers fans up , makes all of us crazy screaming.
"We can tell that YH's voice is not well due to too many concerts and busy schedules but he kept singing the best as he can.
YH & JS usually play together and they keep making guitar-bass fighting all the time, they also run down stage with fans.
When they played <넌 내게 반했어>,YH sing with very little voice and put his mic to JS , JS sing it with very cute and shine face.
JH's voice melted all our fans' hearts when he sing alone with his own song <lie> he throwed pink to fans more than 3 times. 
MH looks so cute when he speaks,but he transform into a powerful man with drums.he has execellent skill for ending control.
CNB they only speaks English with limited Chinese without Korean during whole concert,they are very sweet"
 YH kept saying : I promise, Taiwan is in my head!! many times during concert. now they'll come to Taiwan on Apr.28 Aagain!!!" >> All credits belong to Turkish Boice <<


Tüm konseri dinlemek isterseniz: 
photo cr. as tagged
çeviri: _c208

0 yorum:

Yorum Gönder