İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi-1 : Kübra Öztürk

Sevgili Boice arkadaşlarımız, önceden de söylediğimiz gibi her hafta bir Boice ile röportaj yapacağız ve ilk Boice'umuz hepimizin sayfada  sık sık karşılaştığı arkadaşlarımızdan biri olan Kübra Öztürk . Kendisi bizi kırmadı ve söyleşimize konuk olmayı kabul etti. 

Veee büyük bir heyecan ve keyifle ilk Boice röportajımıza başlıyoruz.

1-) C.N Blue'yu ilk ne zaman keşfettin?

K.Ö: Bu yaz Heartstrings’in tanıtımları sırasında. You’re Beautiful oyuncuları oynadığı için çok heyecanlıydı herkes ve ben daha You’re Beautiful'u izlememiştim. Merak ettim, başladığım andan itibaren Yong Hwa’ya odaklandım. Araştırırken grubuyla tanıştım. Hemen peşinden Heartstrings’e başladıktan ve OST'larını dinledikten sonra C.N Blue'dan başka bir şey dinlemez hale geldim zaten. :D2-) C.N Blue'yu sevme sebebin nedir ?

K.Ö: Hiç vazgeçmemeleri ve her yaptıklarının bir öncekinden daha güzel sonuçlar vermesi. CN Blue’yu araştırdıkça yaşadıkları zorluklara rağmen başarılarıyla sanki benim başarımmış gibi gurur duyuyorum. Kendilerini geliştirmek için çabaları takdir edilesi ve sonunda ortaya koydukları eserlerde bu emeklerin meyvesini görmek yaptıkları işten daha çok zevk almamı sağlıyor. İşlerini en iyi şekilde yapıyorlar ve gerçekten müzikleriyle piyasada tutunduklarını düşünüyorum. Zaten hızla gelen bu başarıları da şişirme bir grup olmadıklarının kanıtıdır benim için. Orijinal olmalarını seviyorum.

3-) C.N Blue'da olmazsa olmazın kimdir?

K.Ö:  Jung Yong Hwa. :D Hem grupla tanışmamın en büyük etkeni hem de onunla ortak özelliklerimizi keşfetmem beni ona yaklaştırdı. Yeteneği, hem haylaz bir çocuk hem iyi bir lider olması, çalışkanlığı, durum idaresi vazgeçilmezim olmasını sağlayan sadece birkaç sebep sanırım.
 
 4-) C.N Blue'da favori çiftin kim?

K.Ö: Yong-Shin. Çok gözde olan bir üye değil ama ekip de Yong'dan sonra en çok dikkatimi çeken üye Jung Shin. Gizli bir çekiciliği var sanırım. Jung Shin’i ailemden biri gibi görüyorum. Bazen gerçekten kardeşimmiş gibi hissediyorum. :)5-) C.N Blue'nun seni en çok etkileyen şarkısı nedir?

K.Ö: Bu en zoru. Çünkü seçim yapamıyorum bu konuda. Her bir şarkıları ayrı ayrı güzel. Ama bir cevap vermem gerekirse yaklaşık 1 haftadır sürekli “Don’t Say Goodbye” ı dinliyorum ve MTV Unplugged'da akustik “In My Head” diyebilirim .

6-)  C.N Blue ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne?

K.Ö:  Ben sürekli Min Hyuk ile uğraşmalarını çok seviyorum. Bir konserde (*AX Korea) ekranda Min Hyuk göründükçe seyircilerin tepkisine karşı Yong’un kıskançlıkları vardı. Ya da Jung Shin’e Min Hyuk ve kendisi arasında seçim yapmasını istediği bir röportaj okumuştum bunlarda çok eğlenmiştim. 

7-)  C.N Blue’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın?

K.Ö:  Azim.

8-) C.N. Blue'nun yeni çıkacak albümleri hakkında ne düşünüyorsun?

K.Ö:  Yeni albüm özellikle çıkış tarihi açısından benim için çok önemli. Öyle ki ilk haberini aldığımda ''Where You Are'' yeni çıkmıştı ya da çıkmak üzereydi sanırım. Ondan daha çok heycanlandırmıştı. :D Şu anki single gerçekten çok beğendiğim ve "işte C.N. Blue" dediğim bir albüm oldu. Ben grubun sürekli gelişerek devam ettiğini düşündüğüm için yeni albümün daha büyük bir başarı getirmesini bekliyorum. CN Blue’nun kendi eserlerine güvenim sonsuz. Umarım bu yeteneklerine dokunabileceğimiz bir albümle karşılaşırız yine.

9-)  C.N. Blue ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir?

K.Ö: Evet tabiki. :) En büyük hayalim tüm Boice'lar gibi C.N Blue’yu Türkiye'de görmek tabi ki. Ama ben olası bir konserde organizasyonda aktif rol almanın hayallerini kurdum defalarca.10-)  Evet Blue Boy'lardan çok bahsettik. :D Gelelim sayfamızla ilgili sorulara... Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor?

K.Ö:  Tüm paylaşımlarınızı beğenerek takip ediyorum. C.N Blue hakkındaki haberleri en kısa sürede sizden alabiliyorum bu benim için çok güzel. Bir çok bağlantınız var bu yüzden güvenilirliğinizden de emin olabiliyorum. Sizi takip ederken hem yeni haberler alıp hem de çok eğleniyorum. 

11-)  Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur. / Bu böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb gibi önerilerin var mı? Varsa bunlar neler? 

K.Ö: Ben Turkish Boice ekibine hayranım. Çünkü bir çok fikir benim aklıma geldikten çok önce sizin tarafınızdan yapılmış oluyor. Hatta en büyük örneğini şu an yaşadım. Bu soruyu okuduğumda aklıma "keşke yeni Boice'lar için C.N Blue’nun ilk çıkışından beri ayrıntılı bir tanıtım yapılsa sayfada",  diye geçirirken blogda böyle bir tanıtım yapıldığını içeren bir mail aldım şimdi. Size öneri de bulunmak pek mümkün olmuyor. Bu yüzden ekip çalışmanız ve sürekli yeni başarılara imza atmanız göz kamaştırıcı. Sanırım bu konuda gruba çok benziyorsunuz. :)

12-) Teşekkür ederiz canım. :) Son olarak; buradan bütün Boice’lara ve Boice olmayanlara söylemek istediğin bir şey var mı?

K.Ö: Öncelikle Boice olmayanlara sesleniyorum; en yakın zamanda C.N. Blue’nun her hangi bir şarkısını dinlesinler. Zira o andan itibaren bir Boice olmaya başlayacaklardır. Benim C.N. Blue'dan sonra iki ailem oldu, birisi gerçek ailem diğeri Boice'lardan oluşan ailem… Bu sıcak ailede olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum ve gün geçtikçe daha hızlı genişlemesini umuyorum. :)
Ayrıca Turkish Boice ekibine ilk röportajlarında bana yer verdikleri için sonsuz teşekkür ederim. C.N Blue tanıştığım andan bu yana hayatımda önemli bir yere sahip oldu ve onunla ilgili bir uygulamada ilk olmak benim için hem çok heyecan verici bir deneyimdi, hem de çok gurur duydum.

Turkish Boice: Bize vaktini ayırıp bu keyifli röportajı yaptığın için Turkish Boice ailesi olarak biz de çok teşekkür ederiz. :)

K.Ö: Bu fırsatı bana verdiğiniz için ben çok teşekkürler ederim. Kusurlarım varsa affedin lütfen. :)


Turkish Boice: Estağfirullah canım. Benim gibi merak edenler için dip not geçiyorum arkadaşlar, yeni çıkacak albümün Kübra'daki önemi doğum gününden 3 gün önce olmasıymış. Çok güzel bir duygudur eminim. :) Şanslı kız. :D Şimdiden Turkish Boice ailesi adına doğum gününü kutluyoruz.

Haftaya başka bir Boice arkadaşımızın röportajı ile tekrar görüşmek üzere hoşçakalın. :)

Hazırlayan: Rock Prensesi  Düzenleyen: c208 

@Turkish Boice

1 yorum:

cn blue senin gibi fanatik bir boice a sahip olduğu için çok şanslı kuzum albümün 31 inde çıkacağına dair dedikodular doğrusa tam doğum gününde çıkıyor sanırım çok özendim doğrusu gerçekten de çok şanslısın :D bu güzel röportaj için çok teşekkürler :)

Yorum Gönder