İMZA KAMPANYASI

(Video Çevirisi) The Star CNBLUE "Hey You" Basın Toplantısı Röportajı 0:39~Yonghwa: En başından beri büyük bir başarıya sahip olduğumuz için, bize karşı beklentiler çok yüksek, daha fazla sorumlu hissediyoruz kendimizi. ‘I’m a loner’ promosyonlarındayken, hedeflediğimiz bir amacımız vardı. Bu yüzden baştaki niyetimize geri dönmeye çalıştık ve müziğe olan sevgimizle işimizi zevkle yapmaya çalıştık.

1:12~ Minhyuk: ‘Hey You’yu ilk dinlediğim zaman, kesinlikle bize uyan bir şarkı olduğunu düşündüm ve etkilendim. ‘Hey You’nun neşeli ve canlı bir ritmi , melodisi ve arkasında bıraktığı kayıp sevgiliye ulaşabilmek isteyen dokunaklı sözleri var.

1:32~ Yonghwa: Bu albümde olduğu gibi daha önceki çıkış parçalarımızda da aynı duyguyu vermiştik. CEO’muzla ve şirketle konuştuk vr CNBLUE’nun bu albüme kadarki tarzını çok fazla değiştirmeden korumaya karar verdik. Dramalarda aktörlük yapmak yerine, ilk defa 2 ya da 3 aylık bir ara vereceğim ve yeni beste üretmek için yoğunlaşacağım. Bu 2-3 ay boyunca bir sonraki albümde yer alacak şarkıların üzerinde çalışacağım.

2:20~Yonghwa: JongHyun hariç hepimizin A kan grubundayız (*Burda A grubunda olmanın anlamı konuşkan olmak). Bestelediğim şarkıları üyelere dinletirken şarkı hakkında ne düşündüklerini sadece gözlerine bakarak anlayabiliyorum. Şarkı gerçekten güzelse, “Harika. En iyisi.” dediler. Fakat çok tatmin edici değilse, “İyi, güzel” dediler. Ben de tekrar düzenlemeye çalıştım.

2:50~Jungshin: Bu albüm için büyük bir başarı beklentisine girmek yerine , istediğimiz daha çok, insanlarla ve bizi bekleyen hayranlarımızla birlikte keyif almak.


3:00~Yonghwa: Hayalime gülebilirsiniz belki. Hayalim, kendi müziğimizle Billboard listesinde bir numaraya çıkmak. Zamanlamamız iyi, bu yüzden bu hayali adım adım başaracağız. Bunun hakkında mutluyum ve her gün çok fazla şey öğreniyorum. Amerika da dahil olmak üzere yurtdışı turlarımız vardı. İyi zamanlamamız sayesinde güzel işler başardık, fakat artık müziğimizle daha yükseklere tırmanmak istiyorum.

3:40~Yonghwa: Sevdiğim bir çok grup ‘Top Band*’ için mücadele edecekler. (*Kore’de, daha çok basında yeni albümlerinin tanıtımının olması amaçlı, ünlü grupların arasında yapılan bir TV programı yarışması). Ben de onlarla birlikte yarışmak istiyorum. Rekabet amacıyla yarışmak yerine, diğer gruplarla ilişki kurmak ve onlarla birlikte performans sergilemek anlamlı olacaktır.

4:20~Yonghwa: Birçok kişi çıkış parçası için benim el jestlerimi bekliyor. Canlı performanslarda kısıtlıyım çünkü gitar çalmak zorundayım. Düşündüğüm tüm hareketleri çoktan yaptım. Yeni bir şey düşünemiyorum, bu yüzden her gece kaygılanıyorum. Yeni hareketler için yeni ve taze bir fikir almak için üyelere danıştım. İlk müzik şovumuzda bunu göreceksiniz.

Jonghyun: Yakın zamanda, onu kolsuz bir tişört giymiş, yeni bir jest için çalışırken gördüm. Bunun için üzüldüm, çünkü ona çok fazla yardımcı olamıyorum.

Yonghwa: ‘I’m a Loner’ zamanında, hiçbir pratik olmadan ve korkmadan cesurca el jestleri yapıyordum. Fakat bu başlangıçtaydı. Gittikçe daha da fazla sorumluluk hissettim. Şu an, el hareketlerini hazırlamak için en stresli zaman. Hatta ayna karşısında pratik bile yaptım. Sıkı çalışacağım ve ilk TV şovumuzda size güzel bir jestler göstereceğim.

Çeviri: -kumru-

0 yorum:

Yorum Gönder