İMZA KAMPANYASI

(Fan anlatımı) Yonghwa, Jonghyun ve Hongki Otel Anısı (Los Angeles)

Showdan bir gün önce , arkadaşlarım ve ben çocuklar için ava çıktık. Bir önceki gece çok az uyuduğum için sislerin içinde koşuyor gibiydim, ama muhteşem bir şey oldu!!!
Arkadaşım arayıp, lobiye koşmamı söyledi ve lobide Yonghwa, Jonghyun, hemen arkasından da Hongki belirdi.

Üstlerinde spor tarzı kıyafetler olduğundan tahminim spor salonundan dönüyorlardı. Üçü de kolsuz spor atlet, eşortman altı ve Yonghwa sweatshirt giyiyordu. Arkadaşımın daha önce Hongki'ye verdiği domuz tavşan oyuncağı , spor salonuna döndüğünde hala elindeydi, bu çok hoş :3

Arkadaşım Tammy, Yonghwa'ya yetişti ve imza istedi, ama menajeri ona vermemesini söyledi,bu yüzden Yonghwa sadece özür diledi ve reddetti. Onun hatası değil :/

Jonghyun Yonghwa'ya bir kaybeden olduğunu söyleyerek gülüyor ve makyajsız yüzünü saklamak için Hongki'yi kullanıyordu.

Bu arada Jonghyun'un kollları destansı ve göz alıcıydı *A*
Hepsi terliydi ve bunu tenlerinde görebiliyordunuz ve bense ...
HNNNGGHHH 
lol.

Neyse Yonghwa'nın saçı aynı...annemin saçı gibiydi. Ortadan ayrılmış ve yapıştırılmıştı.
Açıkça belliydi ki uyandığından beri kendine bakım yapmamıştı, ama yüzünü hayranlarından saklama konusunda kararlıydı. (Çünkü sanırım resim çekip, kayıt almadıklarından emin olamadığı için böyle yapıyordu.)

Sonunda aşağıya geldiklerinde asansörü beklerken Hongki Jonghyun'a anlamadığım Korece birşeyler söyledi, ama yüzünde anlamsız bir gülümseme vardı. 
Tahminime göre "AMAN TANRIM POPÜLER OLDUĞUMUZU KİM BİLİRDİ Kİ!!" gibi bir şey söyledi.

Asansör gelince Jonghyun ve Hongki içine adım attı. Ama Yong hala kalabalıktan uzağa bakıyordu, diğer asansöre baktı. Diğerine bineceğini farketmek birkaç saniyesini aldı, ama başını aşağı eğince saçları tüm yüzünü kapladı. Kıkırdadım çünkü kusursuz görünüyordu.
..benim biasım mı ortaya çıktı?
ahh, hoş.lol.Cr. yooonghwa
Çeviren : c208

0 yorum:

Yorum Gönder