İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE UNITED WORLD CHART'TA EAR FUN'LA 13. SIRADA!

CNBLUE’nun deniz aşırı büyüyen popülaritesi bir kez daha kanıtlandı. 4 kişilik grubun son çıkan 3. Mini albümü “Ear Fun” Uluslar arası Dünya Listesinde (United World Chart) Nisanın 3. Haftasında 13. sıraya çıktı. Ayrıca aynı hafta “en yüksek satış grafiğine sahip” albüm olarak adlandırıldı.

“Ear Fun” albümü, dünya starları Madonna , Nicki Minaj,  One Direction ve diğer isimlerin yanında listede bulunuyor.  Grammy ödüllü Adelle listede “21.” le zirveye oturdu. “Ear Fun”  dışında, Shinwa’nın “The Return” albümü de 33. sırada bu haftaki listede yerini aldı.1998’den beri var olan Uluslar Arası Dünya Listesi (United World Chart) Almanya asıllı Media Traffic,Inc (www.mediatraffic.de.) tarafından başlatıldı. Bu liste, Amerika, Japonya, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Kanada, Hollanda ve Avustralya’daki  single ve albüm satışlarının haftalık satışına göre oluşturuluyor.  

CNBLUE başarılı bir şekilde isim şarkısı “Hey You” olan “Ear fun” albümünün yerel tanıtımlarını tamamladı. Vokalist ve gitarist Jung Yonghwa bir sonraki albüme hazırlanabilmek için ara veriyor. Bu esnada Lee Jonghyun ve Kang Minhyuk  devam etmekte olan oyunculuk aktivitelerini sürdürecek.

Çeviri: _c208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder