İMZA KAMPANYASI

[HABER] CNBLUE ve BOICE yardımseverlik tutkusunu paylaşıyor
(Videosunu buradan izleyebilirsiniz; 'CNBLUE School' Vid. )

3. Mini albümleri “Ear Fun”ın “Hey You” isimli çıkış şarkısıyla son derece başarılı  bir geri dönüş yapan ünlü Koreli müzik grubu CNBLUE, Batı Afrika’nın az gelişmiş ülkesi Burkina Faso’da bir okulun inşasına yardımcı oldu.
CNBLUE‘nun şirketi FNC’ye göre, dünyanın en fakir ülkelerinden birinin eğitimine katkıda bulunma ve destekleme kararı CNBLUE üyelerinin kendileri tarafından verildi. Tüm dünyadaki hayranlarının sevgisi ve desteğini kabul eden Jung Yong Hwa, Lee Jong Hyun, Lee Jung Shin, ve Kang Min Hyuk bu sevgiyi yayma gereği hissettiler. Bunun için özellikle Afrika’daki çocuklar için hayır işlerine yoğunlaşmayı  seçtiler.
CNBLUE ayrıca, köydeki 1100 çocuğa okul sonrası etüt ve öğle yemeği yardımı yapma sözü verdi. Öyle görünüyor ki, CNBLUE bakıma muhtaç çocuklara yardımcı olmaya devam edecek.

BOICE’ların (CNBLUE hayranlarına verilen isim) sevgisine karşılık verme arzusu kalplerinden geliyor. Böyle bir ilham, CNBLUE hayranlarının kurduğu bir blog olan CNBLUESTORM’un çabalarıyla tamamlandı. CNBLUE sevgisinden ilham alan, sitede emeği geçen BOICE’lar “Mavi sevginin yolu” isimli bir proje başlattılar.  Bu projede Gawad Kalinga vakfının yaptırmakta olduğu “Mavi ev” binasının yapımına bağışta bulundular. Hayranı oldukları idollere hissettikleri sevgiyi yaymak için ne kadar güzel bir yol...
Yalnızca müzik yoluyla hayranlarına keyif vermekle kalmayıp aynı zamanda gerekli ilhamı da veren CNBLUE’yu tebrik ediyoruz.

* Gawad Kalinga: Filipinlerde kurulmuş olan yoksulluğun giderilmesi için çalışan  yardım hareketi.

Source: @ Yahoo!Philippines
Türkçe çeviri: NarN @ Turkish Boice


0 yorum:

Yorum Gönder