İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE ve FTISLAND, Eğitim ve Hayır İşlerinden Bahsettiler.Aynı yapım şirketinde çalışan CNBLUE ve FTISLAND gruplarının üyeleri, bugünlerde Kyunghee Siber Üniversite’nin(*online üniversite,internet üzerinden eğitim veriyor.) derslerine katılıyorlar. Grupların bağlı olduğu ajans, hem Kore’de hem de diğer ülkelerde yoğun programları olduğu için üyelerin tabletler ya da cep telefonlarıyla üniversite derslerine çalıştıklarını belirtti.

Ayrıca üyeler, üniversitelerinin desteklediği "yardım ve paylaşım" konseptine de aktif destek gösteriyorlar. Yoksul ailelerden gelen öğrenciler için internetten para toplamak için gönüllü olarak yeteneklerini kullanıyorlar ve burs finansmanı konusunda da yardımcı oluyorlar.

Üyeler: "İnternet üzerinden ders çalışma ve hayır işleri sayesinde şimdi dünyayı daha sıcak bir kalp ve açık fikirlerle görebiliyoruz. Umuyoruz ki bu aktiviteler sayesinde zorluklarla karşılaşan öğrencilere ve ihtiyaç sahibi olan başka kişilere bir yardımımız dokunur." açıklamasını yaptılar.

Translation by  spicyricecake@koreaboo
Türkçe Çeviri: Henice @ Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder