İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'nun Seoul'deki İlk Fan Meetingi Mayıs Ayında


Dört kişilik rock grubu CNBLUE, ajansları FNC Entertainment'ın perşembe günü yaptığı açıklamaya göre, önümüzdeki ay uzun süredir beklenme olan Seoul'daki ilk fan meetingini gerçekleştirecek.

FNC'nin bize telefonda söylediğine göre CNBLUE sonunda BOICE'larla (CNBLUE hayranlarının resmi ismi) 5 mayısta Seoul'de Yonsei Üniversitesinde buluşacak. Resmi açıklamada: "Özel aktivitelere uygun performans süresine bağlı olarak soru-cevap bölümü gibi final ayrıntılarıyla ilgili çalışmalar devam ediyor." dendi. Açıklamaya göre grup üyelerinin bu ilk buluşma için yüksek beklentileri bulunuyor.

Japonya'da 2 single yayınladıktan sonra resmi çıkışlarını Kore'de yapan CNBLUE, hit parçaları "Alone", "Love" , "Love Light" , "Intuition" ve son olarak "Hey You" ile Japonya'da, Kore'de ve komşu Asya ülkelerinde güçlü bir hayran kitlesine sahip.

Aynı zamanda bireysel aktivitelerine odaklanan üyelerden Lee Jong-hyun ve Kang Min-hyuk TV dizilerinde bulunurken, Jung Yong-hwa grubun bir sonraki albümü için hazırlık yapıyor ve Lee Jung-shin oyunculuk dersleri alıyor.

Çeviri: _c208

0 yorum:

Yorum Gönder