İMZA KAMPANYASI

(HABER) CNBLUE BATI AFRİKA’DA OKUL İNŞA EDİYORÇarşamba günü ajansları FNC Entertainment’ın yaptığı basın açıklamasına göre Kore’li grup CNBLUE Batı Afrika’da kendi isimlerini taşıyacak bir okul inşa edecek. 

FNC , CNBLUE’nun Afrika’da gelişmemiş bir şehir olan Niamadougou, Burkina Faso’da  dünyanın en fakir ulusunun eğitim ortamını geliştirmek için okul inşa ettirdiğini söyledi.

Kararla birlikte, şehirdeki yaklaşık 1.100 çocuğa her yıl okul sonrası dersler ve öğle yemeği giderleri için de yardımcı olacaklar.

Geçen ay yeni albümleriyle çıkış yapan CNBLUE’nun hayırsever çalışmaları , albüm ve konser bilet satışlarının bir kısmının bağışlanmasıyla yapılacak.

Yetkililer “Hayranlarımızın inanılmaz sevgisini geri ödemek için bir yol ararken,  okul projesi geldi.” açıklamasını yaptı. “Tüm dünyadaki ihmal ve istismar edilen çocukları desteklemeye devam edeceğiz.”

Lee Jung-shin, Jung Yong-hwa, Kang Min-hyuk ve Lee Jong-hyun üyelerinden oluşan CNBLUE 26 Martta 3. Mini albümleri “EAR FUN” la geri dönüşlerini yaptı.

Hanteo’da geçen hafta açıklanan verilere göre CNBLUE’nun yeni albümü çıkışından sonraki 7 günde yaklaşık 53.155 adet satıldı.Source & Read in Eng.: CNBLUE builds school in Burkina Paso in Western Africa
Çeviri: c208

0 yorum:

Yorum Gönder