İMZA KAMPANYASI

(HABER) CNBLUE bir kez Linkin Park'ın performanslarından birine benzemeye çalışmışCNBLUE'nun vokali Jung Yonghwa, kendisinin ve grubun, Linkin Park'ın performanslarından birine benzemeye çalıştığı bir anıyı paylaştı.

SBS TV 'Strong Heart' programının 17 Nisan’da yayınlanan bölümünde Yonghwa, Japonya'daki Makuhari Messe de düzenlenen ve CNBLUE'nun ön grup olarak sahne aldığı Linkin Park performansı hakkında konuştu.
"Onları seyredip bir şeyler öğrenmek istedik, ama performans sadece bir buçuk saat sürdü."diyen Yonghwa, daha sonra Linkin Park üyelerinin konser sırasında şarkıların arasında fazla konuşmadıklarını belirtti.

Yonghwa sonra, bunun gerçek rock olduğunu fark edip bir sonraki CNBLUE konserinde aynı şeyi yapmaya karar verdi.

Sonraki CNBLUE konserinde, üyeler aralarında çok az konuşarak konser boyunca sadece şarkı söylediler. Bittiğinde, üyeler, Japonya'da tanıklık ettikleri Linkin Park konserine çok benzer bir konser olduğu için, kusursuz bir performans olduğunu düşündüler.
"Biz harika olduğunu düşündüğümüz için, fanların da olumlu tepki vereceğini düşündük. Ama internete bakınca kargaşa yarattığımızı anladık."dedi.

Performansın ardından, hayranları internette: "Jung Yonghwa değişti. " diyerek şikâyetlerini dile getirmişlerdi.

CNBLUE üyeleri daha sonra sabaha karşı saat 03:00’te oturma odalarında acil bir toplantı yaptılar ve bir şeyi fark ettiler. Yonghwa, "Linkin Park ve Maroon 5, kendi ülkelerinde sahne aldıklarında sahnede fanlarıyla konuşuyor ve eğleniyorlardı." diye belirtti.

Kaynak(source): allkpop
Çeviri: Depps1004 

0 yorum:

Yorum Gönder