İMZA KAMPANYASI

[Haber] Kang Minhyuk ve Oh Yeonseo "My Husband Got a Family" dizisinde romantik bir öpüşme sahnesi çektiler!

  

Kang Min Hyuk ve Oh Yeonseo nisan yağmurlarını şemsiye altında bir öpücükle karşıladılar.


KBS 2 TV’nin  “My Husband Got A Family” dizisinde Cha Segwang ve Bang Malsuk üç gün önce romantik bir öpüşme sahnesi çektiler.


Sahnede, kendisiyle sürekli olarak kaçma kovalama taktiğiyle oyun oynadığı için Kang Min Hyuk’a kızgın olan Oh Yeonseo, ani gelen öpücükle kendinden geçerek şok oluyor. Bu onların birlikte çektikleri ilk öpüşme sahnesiydi, fakat ikisi de izleyicilerin beklentisini fazlasıyla karşılayacak olan bu sahneyi başarıyla çektiler. Diğer CNBLUE üyeleri Jung Yong Hwa, Lee Jung Shin ve Lee Jong Hyun da sürpriz yaparak sete geldiler ve tüm çekim boyunca desteklerini göstererek sette kaldılar.


Oh Yeonseo’nun ajansı WellMade Star M temsilcisi “Oh Yeonseo’nun üzerinde,  popüler grup CNBLUE’nun üyesi Kang Min Hyuk’la olan öpüşme sahnesinin baskısı vardı. Ama Kang Min Hyuk’un herkesin sevdiği bir şarkıcı olması sebebiyle, üzerinde daha az baskıyla sete geldi.” diye konuştu ve ekledi, “Oh Yeonseo CNBLUE hayranı, arabada bile onların şarkılarını dinliyor. Çok gergindi ve sahne için çok sıkı çalıştı, lütfen ona destek olun.”


Bu arada, Kang Min Hyuk‘un ajansı FNC Entertainment açıklamasında, “Kang Min Hyuk pek çok dizi ve filmde oynasa da ilk kez öpüşme sahnesi çekti. Kaygısı çekim boyunca devam etti ama diğer üyelerin desteği ve dizinin diğer tecrübeli oyuncularının verdiği tüyolarla çekimleri başarıyla bitirdi. Ayrıca, Kang Min Hyuk doğuştan yetenekli bir aktör, bunu da başarıyla yapabilecek gibi görünüyordu.”dedi.


Kang Min Hyuk ve Oh Yeonseo’nun öpüşme sahnesini, her cumartesi ve Pazar günleri KBS 2 TV’de Kore saatiyle 19:55’te yayınlanan “My Husband Got a Family“ dizisinde izleyebilirsiniz.


Source(kaynak): Naver
Rough Translation by(İngilizce çeviri): fizzy @ cnbluestorm
Read in English: CNBLUESTORM 
Türkçe Çeviri (Turkish Translation by): NarN @ TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder