İMZA KAMPANYASI

(HABER) Lee JungShin gelecekte oyunculuk yapmayı planlıyor.CNBLUE’dan Lee JungShin mankenlik faaliyetlerinin ardından oyunculuk yapmayı da planlayarak, çok yönlü bir ünlü olacak.

Lee JungShin 187 cm ve yurtdışından bile mankenlik yapması için birçok teklif aldıran ince uzun vücuduyla tanınır. Çeşitli fotoğraf çekimlerinde bir manken havası vermede başarılı ve 2011 FW Seoul Collection Fashion Show’da yürüdüğü zaman podyumun üzerinden dikkatleri üzerine çekti.

Lee JungShin’in şirketi FNC Music’ten bir temsilci eNews’e konuştu, “Japonya’da JungShin’i ilk önce uzun boyundan ve manken görünüşünden dolayı tanıyan çok fazla insan var.” Gelecekteki albümleri için enstrümanı ve besteciliği üzerine çalışırken çok fazla zaman harcıyor fakat aynı zamanda oyunculuk girişimleri için de hazırlandığı biliniyor.

Temsilci şöyle devam etti, “JungShin’in solo girişimleri hakkında olumlu şeyler düşünüyoruz ve zamanı olduğu sürece mankenlik yapıyor. Bu yolda karşımıza iyi bir şans çıkarsa, oyunculuğu da denemeyi düşünüyor.”


Source: eNewsWorld
Çeviri:  Kumru_ik @ TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder