İMZA KAMPANYASI

[Haber]89doğumlu yakışıklı ve genç müzisyenler müzik sektöründe yükselişte - “Kpop sahnesinde yeni bir heyecan!”

Busker Busker grubu, çıkış parçası "Cherry Blossom Ending" ile 12 Nisan'da MnetMcountdown'da birinci oldu. Büyük isimlerle yarışıyor olmalarına rağmen 23 yaşınfaki Jang Bum Jun kendi bestelediği parçalarla dijital tabloları alt üst etmeyi başardı. Bu kesinlikle önemli bir olay.

1989 doğumlu, yani 23 yaşındaki genç müzisyenlerin gücü giderek yükseliyor. Busker Busker'ın Jang Bum Jun'u dışında CNBLUE'dan Jung Yong Hwa ve Beast'den Yong Jun Hyung da aynı yaştalar.


Jang Bum Jun(Busker Busker)-Jung Yong Hwa(CNBLUE)-Yong Jun Hyung(Beast) 


Onlar yirmilerinde bir köşeye çekilerek yalnızca müziğe yoğunlaşan kişiler değiller. Mükemmel görünüşleri var ve başarılı idol gruplar gibi mükemmel müzik becerilerini gösterirken aynı zamanda oyunculuk yapıp eğlence programlarına da katılıyorlar.
 
G-Dragon (Big Bang)


 1988 doğumlu G-Draon'un big Bang'in "Lie" şarkısıyla muhteşem bir çıkış yapması ve "genç yapımcı" çağını başlatmasından sonra bu akım ondan bir yaş küçük gençlerle devam ediyor. Bu, Kpop sahnesinde "yeni bir heyecan"ın doğuşu olarak adlandırılabilir.


Genç Rock Ruhuna olan tutkusu ve heyecanıyla - Jung Yong Hwa

"You Are Beautiful" dizisinde oyunculuk çıkışını yapan ve bir yakışıklı-çiçek-grubun vokalisti olarak bilinirken Yong Hwa artık, birçok kez kendi bestelerini yayınlamış bir besteci. Japonya'daki faaliyetleri sırasında kendi besteleri olan In My Head ve Where You Are büyük başarılar elde etti.
 
Yonghwa, ortaokul dönemlerinden beri kendi bestelerini yapmaya başladı. Yoğun geçen programlarına rağmen, geceleri müzik üretmeden uyumuyor. Onlarla birlikte yaşayan menajerleri bu duruma çok şaşırmış. Yonghwa'nın şimdiki en büyük amacı "CNBLUE'nun kendi rengini" oluşturabilmek. 

Yaklaşık 3-4 Ay sonra çıkacak yeni albümlerine yoğunlaşmak için oyunculuğunu erteledi. Şimdiye kadar CNBLUE'nun çıkış parçaları başka besteciler tarafından yazılmıştı, ancak şimdi Jung Yong Hwa müzik becerisinden emin ve CNBLUE'nun bir sonraki çıkış parçası kendi bestesi olacak.
 
Jung Yong Hwa: "Bu riskli olsa da, başarısını umursamadan kendi rengimizi bulmak için çaba göstereceğim."diyor ve ekliyor: "Şu anda 10 şarkıyı ana hatlarıyla tamamladım."

Yonghwa'nın şarkıları çoğunlukla tutkusu hakkında...Kendi tarzını şu şekilde yorumluyor:
"Aşk şarkılarını sevmeme rağmen tutku, hırs ve heyecan hakkında şarkılar söylemeyi tercih ediyorum. Genellikle geleneksel sound'la genç rock türleri üzerinde çalışıyorum."

Source(Kaynak): Naver
Translated by(İngilizce Çeviri): CebuNuna @ cnbluestorm
 Türkçe çeviri: Henice @ Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder