İMZA KAMPANYASI

(haber) CNBLUE "Made in U"da kimleri İdeal Kadın Seçti ?


Çiçek erkek grubu CNBLUE geçtiğimiz günlerde JTBC’nin yarışma programı Made in U’ya katıldı.
CNBLUE onları, yarışmacıların canlı performans öncesinde final görevlerini tamamlamak için sıkı çalıştıkları pratik odasında ziyaret etti.

Kadın yarışmacılar çiçek erkeklere sorular sormaya başladılar ve Jung Yoo Hee onlara ideal kadınlarının kim olduğunu sordu. Jung Yong Hwa bütün kadınları sevdiğini söyledi fakat Yoo Hee: “Aramızdan birini seç” dedi.

CNBLUE üyeleri küçük bir tereddütten sonra seçimlerini söylediler: Lee JongHyun Jung Da Eun’u, Lee JungShin Kim Hye Lin’i ve Jung, Jung Yoo Hee’yi seçti.

Lee Jong Hyun, Jung Da Eun’u seçme sebebinin çekici gözlere sahip olması olduğunu söyledi. Jung Yong Hwa ise “Bu soruyu Jung Yoo Hee sordu, onu seçmeseydim kendini garip hissedebilirdi” dedi. Kendine örnek aldığı idolün CNBLUE olduğunu söyleyen Kim Min Seung, CNBLUE’nun Love Light şarkısını söyledi ve orjinal şarkı yazarı Jung Yong Hwa’dan olumlu eleştiriler aldı. O(YongHwa) ayrıca “Geek In The Pink”i grupla birlikte söylemekten keyif aldı.

Jung Yong Hwa yarışmacıları şaşırttı ve ses taklidi yaparak onlara eğlenceli dakikalar yaşattı. Şov 29 Nisan’da saat 19:30’da yayınlanacak.

Kaynak(Source): TV Report
İngilizce Çeviri(Read in Eng): en.korea.com
Türkçe Çeviri: kumru_ik @ TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder