İMZA KAMPANYASI

Jonghyun'a Mesajlarımızı Gönderiyoruz ! (proje)


Arkadaşlar bildiğiniz gibi Jonghyun'un doğumgünü yaklaşıyor :)
 
Bunun için CNBJONGHYUN bir proje başlattı. Hem de katılması çoook kolay bir proje.. :)
Jonghyun için motive edici, ilham verici güzel mesajlarımızı CNBJONGHYUN’a yazacağız ve onları toplayıp doğumgününde Jonghyun’a iletecekler…

Bunun için iki yöntemimiz var:
  1. İngilizce bilenler: Bu linke tıklayıp alttan yorum olarak mesajlarını ekleyebilirler.(Eğer yazdığınız cümlenin doğruluğundan tam olarak emin değilseniz lütfen bize danışmaktan çekinmeyin.)  
  2. İngilizce bilmeyen ya da tam olarak doğru yazabileceğinden emin olmayan arkadaşlar, bu haberimizin altına yorum olarak mesajlarınızı yazın, biz İngilizce’ye çevirip projeyi yapan boice’lara ileteceğiz.
Şartlar:
 
  1. Mesajınızı, Mesaj + İsim + Ülke şeklinde yazmanız gerekiyor.
  2. Mesajların Jonghyun’u motive edici ya da ilham verici olması gerekiyor. (oppaaa saranghaeee tarzında basit mesajlar alınmayacak ve doğumgünü kutlama mesajı olmayacak, sadece onunla ilgili iyi dileklerimiz ya da bildiğiniz ilham verici güzel sözler, ciddi sözler olacak yani;) Bu bizim koyduğumuz bir kural değil, proje sahiplerinin kuralı.)
  3. 30 kelime limiti var. Çok kişi katılacağı için uzun mesajlar olursa zor olur toparlaması tabi ki.. Yani mesajımız 30 kelimeyi aşmayacak.(hem kısa hem de basit, anlaşılır olması açısından)
  4. Açık ve anlaşılır sözler kullanın. (özellikle İngilizce yazacaklar için) Jonghyun’un araştırdığında, sözlükten ya da internetten baktığında anlayabileceği şeyler olsun. Türkçe yazacak arkadaşlar için de hem bizim çevirebilmemiz için hem de Jonghyun'un anlayabilmesi için anlaşılır şeyler yazmamız çok önemli.
  5. Eğer aklınıza mesaj gelmiyorsa internetten de güzel sözler bulabilirsiniz.
  6. Bir kişinin birden fazla mesaj gönderme hakkı yok.
  7. Uygun olmayan mesajlar proje sahipleri tarafından elenecek.
  8. CNBJONGHYUN’un belirlediği son tarih 25 Nisan. Ama biz İngilizce’ye çevireceğimiz için Türkçe yazacak arkadaşlar en son 22 Nisan Pazar günü akşamına kadar mesajlarınızı bize gönderebilirsiniz. 
Mesajlarınızı bu konunun altındaki "Yorum Gönder" bölümüne yazabilirsiniz. Mail, Facebook, Twitter vs. üzerinden değil, sadece buradan yazılan mesajları kabul ediyoruz...

Jonghyun'un eline direk ulaşacak bir kağıtta isimleriniz ve ülkemiz yer alsın ister misiniz ?? Haydi pamuk eller klavyeye :))))) 

İNGİLİZCE METİN(English) ve KAYNAK(source) : cnbjonghyun

12 yorum:

Neftis Amon Türkiye
"Huzur içinde geçen saatleri yaşanmış sayarım.’’ diyor Maurice Maeterlinck, ve ben CNBLUE'yu her dinlediğimde huzur buluyorum. Sayenizde "yaşıyorum".

Where you are olsun, In my head olsun gitarlı kısımlarının videolarını belki de binlerce kez izledim. Hep başarıların devam etsin, ve hiç o seni değiştirdiğine inandığımız gitarını elinden bırakma. İyiki varsın.
-Ekin Elif. -Türkiye.

Biz Boice'ler her zaman sizi dinleyeceğiz! Sesin olsun, gitarın olsun bizleri büyülüyorsun. Başarılarının her zaman daha ileride olacağına inanıyorum.Hey sen! Gitar çalmaya devam et.İyi ki varsın Lee Jonghyun!
-Yağmur Kutlu/Türkiye

Arkadaşlar 3 tane daha yorum var , yayınlamayı çok isterdim ama birisinde isim yok, diğerleri Jonghyun'a değil,genel olarak yazıldığı için ne kadar güzel de olsa proje amacının dışında olduğu için yayınlayamıyorum, çünkü elenecektir. Lütfen "sadece Jonghyun'a onu motive edecek" şeyler yazalım ve isim yazmayı unutmayalım :) teşekkürler.

Gerçek anlamda müziğini yaşayan ve hislerini müziğine olağanüstü şekilde yansıtan bir şarkıcı olarak hayatımızın renklerinden birisin.Bil ki arkandaki güç hiç eksilmeyecek.Işığını hiç kaybetmemen dileğiyle.

-Mümine Koçak/Türkiye-

En çok sevdiğim kore grubunun en güzel sesisin. Başarıların hep devam etsin. O güzel sesinden bizleri esirgeme.Hep mutlu ol ve yüzünden gülümseme eksik olmasın.

-Şule ÇABUK/TÜRKİYE-

Giterınla ve sesinle bizlere her daim ışık saçtın, ve ben her kayıp olduğumda ışığınla yolumu buldum. umarım her daim bizimle parıldarsın...
BÜŞRA KOÇAK / TÜRKİYE

Seni İlk Gördüğüm Zaman Böyle Birşey Olamaz Demiştim.Artık Seni İzlemeye O Kadar Çok Alıştımki Seni İzlemediğim Bir Gün Bile Olmuyor.C.n Blue'dan YongHwa , MinHyuk ve JungShin'ede Çok Teşekkür Ediyorum. Bize Bu Kadar Güzel Şarkılar Dinletdiğiniz İçin Çok Minnettarım.
Lütfen Ekranlardan Ayrılma JongHyun Seni İzlemeyi Çok Seviyorum..
<3 <3 <3 <3 <3
KÜBRA ALEMDAR/TÜRKİYE

Sen Kore'nin ve CNBLUE'nun , en çok da benim "rockstar"ımsın. Bir yıldız gibi parlamaya ve bizi aydınlatmaya devam et lütfen. Müziğinle ve bizimle birlikte yaşlanmanı umut ediyorum.
AYCEREN EDEN / TÜRKİYE

Hırsınla ve müziğinle her şeyi başarabilirsin! Sen gerçekten çok iyisin ve bizi büyülüyorsun! Lütfen hep bizimle ol. Senin sayende gitar çalmaya başlıyorum. Sen farkında bile olmadan hepimizi değiştiriyorsun. CNBLUE teşekkürler! :)

Saide HOŞHANLI/TÜRKİYE

Müziğinle her zaman bizi büyülüyorsun! Her sizi dinlediğimde içim mutluluk ve huzur doluyor.Eminim ki istediğin her şeyi başarabilirsin!Umarım ki başarıların her zaman devam eder :)
Mahım Nur TOKER/Türkiye

You've such a relaxing voice that; when I listen you're singing, I forget bad things. It's giving pozitive energy so I feel like I can do what I want.
İrem Bozkurt / Turkey

Yorum Gönder