İMZA KAMPANYASI

(Araştırma Yazısı) JONGHYUN'UN TEHLİKELİ AÇIKLAMALARI

İlk defa çıkış günlerinde başladı!

15 Ocak 2010, Go Dong Rak,CNBLUE’ya bir kızla en son ne zaman buluştukları soruluyor. Diğerleri 2-3 yıl önce diye cevap veriyor. Sadece Jonghyun 1 yıl önce diyor. Japonya’ya gittikleri için ayrılmışlar ve Japonya’dan bu kızı aramaya devam etmiş.

22 Haziran 2010, Sukira, Jonghyun ilk öpüşmesinin Son Ye Jin’e çok benzeyen bir kızla olduğunu anlatıyor. Çok güzel bir kız olduğunu vurguluyor. Tahminimce Son Yejin o kıza benzediği için SY hoşuna gidiyor veya kız Son Yejin’i andırdığı için kızdan hoşlanıyor. Bu kız (Son Yejin’le) aynı yaştaydı, bir çok hayran Jonghyun’un sadece kendisinden büyüklerle çıktığını söylediğini iddia eden mesajlar yolladı. Menajerleri ayağa kalktı ve Jonghyun’a durmasını söyledi. Jonghyun endişeli şekilde: “Sanırım eve dönünce menajerden dayak yiyebilirim.” dedi.

07 Temmuz 2010 Sukira, Jonghyun geçmişte 8 kız arkadaşı olduğunu söyledi.

12 Nisan 2011 Starry Night programında DJ Park Kyung Rim, Jonghyun’a:

-Çok kız arkadaşın oldu mu?
-Hayır, fazla değil, bir elin 10 parmağından az.
-Ama sen sadece 22 yaşındasın.

*Şanslıyız ki 100 tane parmağı yok.

 
 
Jonghyun’un Sojin’e İlgisi

21 Nisan 2011 Simsimtapa, Jonghyun’a şu anda hangi kız grubunun ilgisini çektiği soruluyor. Jonghyun’un cevabı, Girls Day.

22 Nisan 2011 Sukira, Jonghyun’a We Got Married programına katılsa kiminle olmak istediği soruluyor. Sojin’le katılmak istediğini söylüyor. Ve yakın zamanda onunla bir müzik şovuna katıldığını (Director’s Cut) ve gerçekten çok iyi vakit geçirdiğini , onun iyi bir şarkıcı olduğunu söylüyor.

Jonghyun her zaman çok fazla açık sözlü :)

photo cr. as tagged
Çeviri: _c2080 yorum:

Yorum Gönder