İMZA KAMPANYASI

(Haber) Jung Yonghwa 2 ay ara veriyor –“Yeni beste yapmaya konsantre olacağım.”


CNBLUE Jung Yonghwa’ya ajansı resmi bir tatil verdi.CNBLUE isim şarkısı ‘Hey You’ olan yeni albümleriyle 26 martta Kore’de dönüşlerini yaptıktan sonra , albüm tanıtımı için 4 haftalık bir program belirlediler. Şu anda baterist Kang Min Hyuk KBS2’de yayınlanan hafta sonu dizisi “My Husband Got a Family” dizisinde oynuyor ve Jang Dong Gun’un 12 yıllık aradan sonra ekranlara geri döneceği SBS dizisi “A Gentleman’s Dignity” oyuncu kadrosuna seçilen gitarist Lee Jong Hyun’un dizi çekimleri başlayacak. 

Diğer üyeler bu sorumlu oldukları aktivitelerle ilgilenirken Jung Yong Hwa 2 aylık bir ara verecek. İlk çıkışlarından (debut) beri hem Kore hem Japonya’da yaptıkları aktivitelerle grup çok nadiren dinlendi. Ayrıca Jung Yong Hwa MBC’de “We Got Married” ve SBS’de “Night after Night” gibi çeşitli şovlarda oynadığı için telaşlı programı nedeniyle çok yoğundu. Aynı zamanda geçen sene de MBC’nin dizisi “Heartstrings”’de oynadı.

Jung Yong Hwa konuya açıklık getirdi: “2 ay sürecek iznim boyunca , resmi bir programım olmayacak ve sadece beste yapmaya ,müziğime konsantre olacağım.” Ekledi: “Bu çalışmanın sonucuna bağlı olarak, bir sonraki albümde kendi şarkımın albüm isim şarkısı olmasını umuyorum.”

Ajansının açıklaması: “Jung Yong Hwa kendi şarkılarını bestelemeye istekli olduğu sürece, biz de onu bu şansında aktif olarak destekleyeceğiz."

CNBLUE'nun yeni albümü "Ear Fun" çok fazla sevgi ve ilgi topluyor ve yaklaşık 70.000 kopya satıldı. 


Scan cr : eternalfor_JH
Çeviri: _c208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder