İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jonghyun Yeni Dizisinin İlk Çekimini Tamamladı


CNBLUE Lee Jonghyun, SBS’nin yeni başlayacak “A Gentleman’s Dignity” isimli dizisindeki Colin karakterinin ilk çekimini tamamladı. 


 26 mayısta ilk bölümü yayınlanacak “A Gentleman’s Dignity” dizisi kadrosundaki Jang Donggun, Kim Haneul, Kim Sooro, Kim Minjung ve Lee Jonghyun gibi büyük isimlerle halkın büyük ilgisini topladı ve 2012’nin en iyi dizisi olacağıyla ilgili beklentiyi artırdı. 

Dizide “Colin” rolünü oynayan Lee Jonghyun’un ilk sahnesi 11 Nisanda Itaewon’da bir klüpte çekildi. Dizinin bu sahnesinde ona dizinin baş aktristlerinden Kim Haneul eşlik etti.

Lee Jonghyun’un sette dikkatle kendi oyunculuğunu monitörden izlerken yüksek motivasyonlu ve aktif olduğu görüldü. Tecrübeli oyuncular , genç oyuncuya sevecenlikle yaklaştı ve Lee Jonghyun ilk sahnesinin çekimi boyunca samimi bir atmosferde tavsiyeler aldı.

CNBLUE’nun gitarist ve vokalisti olan Lee Jonghyun şu ara aynı zamanda isim şarkısı Hey You olan  3. Mini albümleri Ear Fun’ın yoğun olarak tanıtımını yapıyor. Grubun sadece bir ay boyunca yeni albümün tanıtımını yapacağı ve tanıtım dönemi bitince Lee Jonghyun’un, dizisi “A Gentleman’s Dignity”e yoğunlaşacağı açıklandı.


Photo cr. eternalfor_JH
Çeviri: _c208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder