İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) STEADY 5. Sayı CNBLUEBugün,uzun bir aradan sonra...
"Bundan sonra ne yapacaksınız?"
 


YongHwa : Ciddi görünebilir ama şarkı yazmak istiyorum.

Şarkı yazmak için daha çok zamanım olsa çok iyi olur. Kız arkadaşım olsa bile gitarı bırakmam. Bir de, sinemaya gitmek istiyorum. Gittiğimde en son yapım filmleri izlerim. Eskisi gibi izin günü alamıyoruz ama, iyi bir uyku uyuyunca dayanabiliyorum. Uyumak stresi azaltmak için en iyi yöntem!JongHyun : Odamda rahatça müzik dinlemek istiyorum.

Eskisi gibi temizlik yapacak vaktim olmadığından,odamı düzenlemek istiyorum. Kız arkadaşım olursa, üzgünüm ama, yardım ederse çok mutlu olurum. Temiz bir odada, müzik dinleyip pratik yapabilmek en iyi tatil olur. Etkili bir dinlenme yöntemi değil mi?(Güler)Tatil gününde pratik yapmak...Ciddi...Ama, gerçekten şu bizim için müzik yapmak en iyisi, değil mi?MinHyuk : Hep birlikte çoşkuyla geçirsek nasıl olur?

İzin gününde de, üyelerle beraber işimiz çok olduğundan, eğlenceli, keyifli bir gün geçirmek. Modumuzu değiştiren eğlenceli bir beyzbol oyunu! Zamanım yeterse egzersiz yapmak istiyorum. Bateriyle vücudumu yeterince hareket ettiriyor olmama rağmen (Güler) Spor farklı bir şey. Ve, oyuna dalmış olsak da ON ve OFF zamanına dikkat ederiz.

 JungShin: Yemek yapıp DVD izlemek istiyorum.Yalnız olup zamanım da olunca "Uyumak istiyorum." diye düşünüveriyorum (Güler) Kız arkadaşım olursa, yemek yapıp yedikten sonra DVD izleyip, rahatça zaman geçirmek yeterli olur. Vakit geç olursa, eve kadar bırakırım, emin olun! Genellikle uyuyarak tatil günü geçirme şeklimden mezun olmak istiyorum.


Çeviri : @ Depps1004
 Düzenleme: MinSea @ TurkishBoice
 Photo credits: @ 100_mo

0 yorum:

Yorum Gönder