İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi - 8: Aslı Şule Yaman

1-) Merhaba.... Bize biraz kendinden bahseder misin?

Merhaba Turkish Boice ailesi. Ben Aslı Şule YAMAN. 3 Temmuz 1993 tarihinde doğdum. Sivaslıyım. Üniversite 1. sınıfta çevre mühendisliği okuyorum. Kore yi ve içindekileri çok seviyorum:) Bende Turkish Boice um hem de aşırı derecede :) CN BLUE favori grubum.


 2)      C.N Blue'yu ilk ne zaman keşfettin?

Geçen yaz temmuzun sonlarına doğruydu. Korefanı olduğumu bilen bir arkadaşım bana facebookta Kang Min Hyuk sayfasını beğenmemi önerdi. Açıkçası ilk gördüğümde bu kadar tatlı biriyle karşılaşacağımı tahmin etmiyordum. Daha sonra onun Heartstrings diye bir dizide oynadığını öğrendim. Bu diziyi izlerken Lee Shin'i gördüm ve ona bayıldım:) Onun sadece oyuncu olduğunu sandım. Lee Shin hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için araştırdım. Bu sayede CN BLUE adında grubunun olduğunu ve orda lider olduğunu öğrendim. CN BLUE yu araştırdıkça Kang Min Hyuk un baterist olduğunu öğrendim ve diğer üyeleride tanımış oldum.

3)      C.N Blue'yu sevme sebebin nedir?

Üyeler gerçekten tam bir aile gibi birbirlerine çok bağlılar. Birçok zorluğa rağmen yılmadan yorulmadan kendilerini kanıtlamak için çok çalışmışlar. Ayrıca şarkı söylerken kendilerinden geçip başka alemlere gidiyorlar ve hayranlarını da kendi alemlerine götürüyorlar. Onların şarkılarını dinlerken sanki onların yanında şarkıyı dinliyormuşum gibi geliyor. Onlar benim ailem gibiler:)4)      C.N Blue'da olmazsa olmazın kimdir?

Her ne kadar onları tanımama Min Hyuk vesile olmuş olsada vazgeçilmezim JUNG YONG HWA. Mükemmel bir lider,büyüleyici sese sahip, iyi bir abi ve çok karizmatik. Onu kelimelerle anlatmak çok zor:D

5)      C.N Blue'da favori çiftin kim?

Aslında favori çiftim yerine göre değişiyor. Ama en favorim YongHyun çifti.6)      C.N Blue'nun seni en çok etkileyen şarkısı nedir?

Şarkıların hepsi çok güzel. Beni en çok etkileyeni Y, Why... Dinlendirici bir şarkı.

7)      C.N Blue ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne?

Yong Hwa'nın taklitleri ve şarkı söylerken arada aoww diye çığlık atması beni benden alıyor. Birbirleriyle olan şakalaşmaları ve birlerine takılmaları beni gerçekten çok güldürüyor. Ayrıca proğramlarda birbirlerine yaptıkları komiklikleri anlatırlarken kendimi gülmekten alamıyorum:D Bir de Jong Hyun'un kahkahalarıyla bende kahkahalara boğuluyorum :)
    
8-)  C.N Blue’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın? 

Onları kelimelerle bile anllatmak çok zorken tek kelimeyle anlatmak benim için oldukça güç olacak. "Büyüleyici" desem herhalde yanlış demiş olmam.
            
           9) C.N. Blue'nun yeni çıkan albümleri hakkında ne düşünüyorsun?
           Ve bu  albümdeki favori şarkın nedir?

           Diğer albümler gibi mükemmel bir albüm olmuş. Gittikçe daha güzel şarkı yazıp söylüyorlar ve şarkılarının kalitesi artıyor. Albümdeki favori şarkılarım Dream Boy ve Rock'n Roll.
          
         10) C.N. Blue ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir?

          Her hayran gibi bende birçok hayal kurdum tabi :) En büyük hayalim onlarla tanışmak. Hayal gücüm oldukça geniş olduğundan bazıları gerçekten çok uzak hayaller oldu. 
          Ama hayallerimde değişmeyen şey Yong Hwa ve ben baş rol oyuncularız.


    
        11) Turkish Boice’u ne zaman ve nasıl keşfettin?

        İnternette CN Blue ile ilgili verilen bilgiler çok klasik ve hep aynı bilgiler. Ben daha çok bilgi sahibi olmak istiyordum onlar hakkında. Sonra facebookta CN Blue ile ilgili sayfalara göz gezdirmeye başladım ve Turkish Boice sayfasını keşfettim. Paylaşımları çok beğendim ve daha sonra sayfayı beğendim tabi:)
    
        12) Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor?

        CN Blue'nun eğlence proğramlarındaki konuşmalarının türkçe altyazılı olarak videolarla verilmesi gerçekten çok ilgimi çekiyor. Hem çok gülüyorum hem de onlar hakkında daha çok bilgi sahibi oluyorum.
  
        13) Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur,
        bu  böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb. gibi önerilerin var mı? Varsa 
        bunlar neler?

        Paylaşımlarınızı gerçekten çok beğeniyorum. Sanki onların yanında gibi hemen paylaşım yapıyorsunuz. CN Blue'yu bize daha çok tanıtmak için elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz. Size gerçekten minnettarım. Bizleri onlardan mahrum bırakmayın yeter:)
    
        14) Son olarak; buradan bütün Boice’lara ve Boice olmayanlara 
        söylemek istediğin bir şey var mı?

        Boice olanlar zaten CN Blue'yu tanımışlar onlara ne diyebilirimki. Sadece onlardan CN Blue 'ya daha çok destek olmalarını istiyorum. Boice olmayanlar zararın neresinden dönseniz kârdır:) 
        Böyle mükemmel sesler hayranlığa değer. Umarım bir gün bütün dünya tanır CN Blue'yu.


photo cr. as tagged / foto sahibi üstünde yazdığı gibidir.
Rock Prensesi & c208 
@Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder