İMZA KAMPANYASI

(Fan Anlatımı) (26 mayıs) Hayran Anısı "Bugün Yonghwa'yı gördüm!!"
Busan'da Yonghwa'nın ailesiyle aynı apartmanda yaşıyorum. Görünüşe göre şirketinden tatil izni almış ve Busan'a gelmişti. Asansör bekliyordum. Uzun boylu ve yakışıklı bir genç bana "Merhaba" dedi. Böylece onu gördüm, ve o Jung YongHwa'ydı...

Öğleden sonra 16:35'ti. Ailesi lobide paket teslim alıyordu. Yonghwa hiç bir şey yapmadan yanında dikiliyordu ve bana "selam" dedi. Fotoğraf çekmek istedim, ama yapamadım. Asansör geldi ve bindim. Benimle aynı asansöre binmedi. Jung Yonghwa kesinlikle yakışıklı. Ama çok zayıf ve uzun.

Yonghwa alt katta lobide ailesiyleydi. Yürüyüş ayakkabısı giyiyordu. Topuğunda biraz yükseltisi olan ayakkabılar.

Etrafta dolanıyordu. Bana merhaba dediğinde yüzünü gördüm. Fotoğraflardan daha zayıf ve uzundu. İlk o bana "Selam" dedi, ben de şaşırarak "Merhaba" dedim.

üstünde kot gömlek ve kapri pantolon giyiyordu. Basketbol şortlarından değildi sadece sıradan erkeklerin giydiği tarzda bir şeydi.

Şapka veya güneş gözlüğü takmamıştı. Saçları boyanmış gibi görünüyordu, kahverengiydi ve cilt rengi normaldi. (Hayranlar ne kadar bronz olduğundan bahsetmişti.)

Televizyondakinden çok farklıydı. Daha uzundu, yaklaşık 180cm görünüyordu. Yüzü zayıftı ve kesinlikle büyük gözleri vardı.

Umarım şirketi onu daha iyi besler...


Kaynak/ Source: DC JYH gall via saturnkr
Resim / Photo cr. cr.
Çeviri: cg208

0 yorum:

Yorum Gönder