İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Muhteşem Takım Çalışmasıyla Gurur Duyuyor+ Yonghwa Dedikoduyu Seviyor mu?


CNBLUE yaşam ve moda dergisi “At Style” daki röportajlarında mükemmel takım çalışmalarıyla gurur duyduklarını belirtti. Üyeler, “Muhtemelen diğer idol gruplar dışında birbirleriyle muhteşem bir iletişimi olan 1 numaralı ekibizdir.” diyerek övündüler. “Dört yıldır hep birlikteyiz, ama hiç birbirimizle mücadeleye girmedik.” diyerek eklediler.
Üyelerin belirttiğine göre, evlerinde hepsi kendi odasına sahip. Ama yine de işlerini bitirdikten sonra hep birlikte Lee JungShin’in odasında toplanıyorlar. Birbirleriyle zayıf oldukları noktaları paylaşırken, aynı zamanda şakalaşarak yaptıkları tartışmalarla güçlü dostluklarını kanıtlıyorlar. Kang Minhyuk , “Jung Yonghwa boğazı ağrısa bile çok fazla konuşur.” diye yaptığı açıklamayla Yonghwa’nın bir geveze olduğu gerçeğini ortaya koydu. Jung Yonghwa, “Yani benim gürültücü olduğumu mu söylüyorsun?!” diyerek esprili bir cevap verdi.

Maalesef Lee Jonghyun, Jang Dong Gun ve Kim Ha Neul’un da oynadığı yaklaşmakta olan“A Gentleman’s Dignity” dizisinin çekimlerine gitmesi gerektiği için röportajdan erken ayrıldı. Onun yokluğunda diğer üyeler Lee Jonghyun hakkında daha fazla sır ve dedikoduyu ortaya döktüler.
CNBLUE’nun bulunduğu “At Style” dergisi haziran sayısı 21 Mayısta satışa çıkacak.

Source / Kaynak: CNBLUE Boasts Great Teamwork + Jung Yong Hwa Likes to Gossip?! @CNBStorm
Çeviri : cg208 

0 yorum:

Yorum Gönder