İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Son Hayran Buluşmasında Kalplere Dokundu

  

Mayısın 5’inde, CNBLUE ‘Senin ile Benim Hikayemiz’ adlı hayran buluşmasını Yeonsei Üniversitesi’nde düzenledi ve hayranlarının verdiği desteğe memnuniyetlerini ve sevgilerini göstermek için samimi bir buluşmada yüzlerce hayranıyla bir araya geldi.

Yapılması gereken fan istekleri geldiğinde çocuklar hiçbir şeyi esirgemediler ve gösterebildikleri tüm yönlerini göstermeye çalıştılar. Çocuklar, “Üyeler 50 ya da 60 yıl daha birbirlerini görecek” diye belirtti ve hayranları için sonsuz bir dostluk sözü verdi.
YongHwa özellikle “CNBLUE ve hayranlarımız ölene kadar birlikte olacağız” diyerek seyircilerden sağır edici bir tezahürat aldı.

JungShin performansın ortasında bağlı saçlarını açıp serbest bırakarak hayranlarını çılgına çevirdi ve daha sonra Twitter’da “Hayran buluşması için bir çok şey hazırlamıştım fakat herkesin eğlendiğinden emin değilim. Teşekkür ederim. Daha sık hayran buluşması yapalım!”yazdı.

Hayran buluşması boyunca taklitleri sayesinde üyeler bazı komik anlar yaşattılar. Buna karşılık olarak hayranlar şaşkınlıktan bir an için konuşamayan JongHyun için bir doğum günü sürprizi hazırladılar.

CNBLUE’nun dünyaca popülaritesi bu hayran buluşmasında fark edildi, yurt dışından gelen ve içeriye giremeyen hayranlar salonun dışında çocukların yolu üzerinde onları yakalamak için beklediler.

Source: allkpop
Çeviri: kumru_ik Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder