İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'nun Invincible Youth'ta Zor Anları
CNBLUE üyeleri Yonghwa ve Jungshin’in misafir olarak göründüğü 5 Mayısta yayınlanan KBS’nin “Invincible Youth 2” programı, geçen hafta kaldığı yerden devam etti.

Bu bölümde, üyeler “Sebze Oyunu” oynamaya karar verdi. Oyunda CNBLUE üyeleri Yonghwa ve Jungshin’le birlikte , Boom içine bir sürü sebze doldurulan babaanne pantolonları giydiler.  Takım arkadaşlarının yanı sıra, diğer G6 bayan üyeleri onlar hayatları için kaçarken sebzeleri çalmaya ve kapmaya çalıştı. Sakladıkları sebzeler, miktarına göre takımların baharatlı yengeç çorbası yapımında kullanılacaktı.
 
 İlk kişi CNBLUE üyesi Yonghwa’ydı. Büyük miktarda sebzeyi babaanne pantolonunda saklamada gayet iyi olmasına rağmen, diğer G6 bayan üyelerinden SISTAR’dan Bora ve SNSD’den Sunny’nin hala saldırısı altındaydı. En sonda, başladığına göre oldukça küçük bir porsiyon koruyabildi. Sıradaki, grup arkadaşı Jungshin, Yonghwa’yla aynı kaderi paylaştı. O da kız kalabalığından boğuldu, ve pantolonuna doldurduğu sebzeler kurcalanıp tek tek alındı. Komedyen Kim Shin Young istemsiz olarak uzaklaştı ve utanarak, “Ben bunu yapamam!” dedi. Tabi ki Jungshin’den vazgeçmeden önce çok eğlendi.

Komedi bununla sınırlı kalmadı. Boom oyun sayesinde en korkulan düşman haline geldi. Boom, ürünlerin büyük kısmını pantolonuna tıkıştırmakta oldukça hızlıydı. Ama aç gözlülüğü ona ağır geldi, pantolon ağırlığa dayanamadı ve dikişten yırtıldı. Bundan sonra, Mr Boom için artık her şey bitmişti. Kim Shin Young zor kullanarak yırtıktan dökülen nerdeyse bütün sebzeleri kurbanından aldı. Jungshin yardım edemedi, ama yan taraftan cesaret verdi.

Bittiğinde Kim Shin Young, “Bu delilik." diye konuştu.Çeviri: cg208

0 yorum:

Yorum Gönder