İMZA KAMPANYASI

(HABER/FOTOĞRAF)LEE JONGHYUN'UN İLK ÇEKİMİ

LEE JONGHYUN'UN İLK ÇEKİMİ / DERİN , GİZEMLİ BAKIŞLARI VE TATLI GÜLÜMSEMESİYLE A GENTLEMAN'S DİGNİTY'NİN "GÖRSEL TERMİNATÖRÜ" MÜ?


Müzisyen aktör Lee Jonghyun’un ilk çekimlerinin göz alıcı fotoğrafları basında yayınlandı.

20 Mayısta CNBLUE üyesi Lee Jonghyun’un TV ekranındaki ilk oyunculuğu olan SBS hafta sonu dizisi “A Gentleman’s Dignity”deki (senarist Kim Eunsook, yönetmen Shin Woocheol) fotoğrafları yayınlandı.

Bugünkü fotoğraflarda , Lee Jonghyun soğuk bakışları ve bununla zıt kadınların kalbini alt üst eden ağız dolusu tatlı gülümsemesiyle mükemmel oyunculuğunu gösteriyor.


Dizide Lee Jonghyun Amerika’da doğup Japonya’da büyümüş “Colin” rolünü canlandırıyor. A Gentlemans Dignity dizisinin sonraki bölümlerinde ortaya çıkacak olan “Colin” gizemli ve hüzünlü bir karakter.

A Gentleman’s Dignity ekibinin söylediğine göre Lee Jonghyun’un Kim Haneul’un karakteriyle karşılaştığı ve birbirine bağlı kaderlerinin başladığı sahne bir klüpte çekildi.


Bu ilk çekiminde Lee Jonghyun karakterine karşı çok tutkuluydu, çekimden önce tavsiyeler aldı ve düşüncelerini paylaştı. Bu tutumu ekibin takdirini kazandı.

Lee Jonghyun’la birlikte ayrıca diğer “çiçek çocuklarla” –Jang Donggun, Kim Sooro , Kim Minjung ve Lee Jong Hyuk - gözde yıldızları toplayan A Gentleman’s Dignity dizisi 26 mayısta yayınlanacak.

Çeviren: cg208 

0 yorum:

Yorum Gönder