İMZA KAMPANYASI

[Proje] Kang Min Hyuk’un 22. Doğum Günü Projesi


Hepimiz Heartstring’de ki o meşhur Star şarkısını biliyoruz değil mi? 
MinHyuk’un o insanın içine işleyen sıcacık tınısı ve “Yooo my staaar..” deyişi...

İşte biz de Turkish Boice olarak MinHyuk’un 22. (Kore’ye göre) Doğum günü için yıldız avına çıkıyoruz!!

Birinci adım: Öncelikle elinizde her zaman bir kamera benzeri, fotoğraf çeken bir şeyle gezmeyi unutmayalım. Gözleriniz her daim MinHyuk için açık olsun:P Daha sonra yollarda, alışveriş merkezlerinde, reklam panolarında, dergilerde, kitaplarda, mağazalarda, kıyafetlerde.. Aklınıza gelebilecek diğer yerlerdeki tüm yıldızları MinHyuk için çekiyoruz ve turkishboice@gmail.com adresine ‘Kang MinHyuk’ başlığıyla yazıp gönderiyoruz. 
Belki dışarı çıkacak vaktiniz yok, belki de görüdğünüz yıldızlar sizi memnun etmedi ozaman MinHyuk için kendinize bir yıldız yapabilir ve onu çekebilirsiniz;)

İpucu1: Bir elinizde yıldızınızı tutuyorken bir elinizle de SeGwang’ın meşhur 3 parmaklı el hareketini yapabilirsiniz:)
İpucu2: Kendi yıldızınıza ‘Happy birthday’ ve ya ‘생일 축하 해요’ yazabilirsiniz;)

İkinci Adım: Eğer MinHyuk için iletmek istediğiniz mesajlar varsa bunlarında fotoğrafını çekip gönderebilirsiniz. Kartona , kağıda vb şekildeki şeylere yazıp kendinizle birlikte çekinebilirsiniz. Bunlarda da yıldız olmasını unutmayın ama^^ İpucu 1 burası içinde geçerli ‘Segwang işareti’ni yapmanızı tavsiye derim :)

Proje şu andan itibaren başlamış ve 10 Haziran’a kadar devam edecektir. 10 Haziran Pazar akşamına kadar çekebildiğiniz kadar çektiğiniz tüm yıldızları bekliyoruz:)

Proje ile ilgili soruları olanlar Facebook'tan bize mesaj atıp sorabilirler:)

SeGwang işaretini örnek:

Turkish Boice Ekibi

0 yorum:

Yorum Gönder