İMZA KAMPANYASI

PROJE EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLMAYA VAR MISINIZ !


Merhaba Türk Boice ailesi ^___^
Sayfamız büyüdüğü gibi ekibimiz de her geçen gün büyüyor biliyorsunuz…
Şu an altyazı ekibi ve çeviri ekibi olmak üzere iki ekibimiz ve toplam dokuz adminimiz var.
Ve  biliyorsunuz ki yapacağımız projeler çok çok çok önemli :)

Öncelikle şimdiye kadarki projelerimizden bahsedelim:

  •       İlk olarak geçen yıl Temmuz ayında Trendy etkinliği yapmıştık. Trendy dergisinde Turkish Boice olarak CNBLUE’ya olan sevgimizi dile getirmiştik… Bunun için blogumuzdaki bu habere: Turkish Boice Trendy Projesi bakabilirsiniz ^^
  •    İkinci olarak birkaç ay önce “TURKEY WANTS CNBLUE” projemiz oldu. Bu projemizde sizler resimler gönderdiniz. Onlardan yaptığımız videoyu CNBLUE’ya göndereceğiz.
  •    Üçüncü etkinliğimiz ise Jonghyun doğum günü projemizdi. Bu proje aslında uluslar arası bir projeydi, ancak bazı nedenlerden dolayı proje sahipleri iptal ettiler. Ancak biz işin peşini bırakmadık ve bize gönderdiğiniz resimlerden kendi videomuzu yapmaya karar verdik.  Bugünlerde videomuz yapılıyor. Jonghyun’un doğum gününde(15 Mayıs) bu videoyu yayınlayacağız.
  •     Bir diğer etkinliğimiz yine Jonghyun’un doğum günü ile ilgili uluslar arası bir proje. Bu projede ise Jonghyun adına açılmış en büyük hesap olan @CNBJONGHYUN, Jonghyun’a mesajlarımızı iletecekti. Buna gönderdiğiniz mesajları İngilizce’ye çevirdik ve proje sahiplerine ilettik. Önümüzdeki günlerde bu projeyle ilgili haberleri de alırız sanırım…:)
  •   Ayrıca Haziran’da hem liderimiz Yonghwa’nın hem de bateristimiz Minhyuk’umuzun doğum günü var. Bunlar için de iki ayrı proje başlatacağız. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.:)

(ÖNEMLİ) TURKEY WANTS CNBLUE videomuzu ve Jonghyun, Yonghwa ve Minhyuk doğum günü projelerimizden yapacağımız videoları, dördünü birlikte CNBLUE’ya göndermeyi planlıyoruz. Bununla birlikte TURKISH BOICE hakkında her türlü bilginin de olacağı bir şekilde CD’mizi hazırlayıp göndermeyi düşünmekteyiz. Bunu gerçekleştirebilirsek CNBLUE bizden kesinlikle haberdar olmuş olacak ve ayrıca kıtalar ötesinden doğum günleri için, ya da sırf CNBLUE’ya olan sevgimiz için yaptıklarımızı görüp çok mutlu olacaklar… Elimizden geleni yapacağız, başarılı bir şekilde sonuçlanmasını umuyoruz^^

Evet… Projeler çok önemli… Bu yüzden, projelerimizde bize destek olacak bir ekip kurmaya karar verdik: “Turkish Boice Proje Ekibi”.
CNBLUE’ya olan sevgimizle projelerin ve CNBLUE’ya ulaşmanın heyecanı birleşince süper bir ekip ortaya çıkacağına hiç şüphemiz yok ! 

>>>Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlar:

-İsminiz, 
-yaşadığınız şehir, 
-(varsa) görevli olduğunuz diğer sayfalar
-dil biliyorsanız belirtiniz(dil bilme şartı yok yalnızca biliyorsanız belirtin mailde lütfen:) )
-proje ekibinde nasıl bir görev yapabileceğinize dair düşünceleriniz

bu bilgileri içeren bir mail atmanızı rica ediyoruz.<<< 

Ben bir şey yapamam, bir katkım olmaz diye düşünmeyin lütfen; destekleriniz bizim için çok önemli ;) Katılımlarınızı bekliyoruz ;)

-TURKISH BOICE EKİBİ-
2 yorum:

Cidden Vay bee diyorum :) Arkamızdayım Turkısh Boice:) Bende ekibinize katılmak istiyorum:)

Yorumun için çok teşekkürler :) Mailini de aldık:)

Her zamanki desteğiniz ve motivasyonunuz için hepinize çok teşekkürler :)

Yorum Gönder