İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi - 10: Burcu Gönül


1-) Merhaba...Bize biraz kendinden bahseder misin? 

Merhaba :) Ben Burcu Gönül, İstanbul’da yaşıyorum. 22 yaşındayım. Öğrenciyim.

2-) C.N Blue'yu ilk ne zaman keşfettin? 

CN BLUE ile tanışmam facebook aracılığıyla oldu, fanı olduğum dizi sayfalarından birinin admini daha proje aşamasındayken You’ve Fallen For Me’nin posterini paylaşmıştı. Ben de oyuncuları araştırırken YongHwa ve CNBLUE’dan haberdar oldum. Merak edip YouTube’ta arattığımda ilk çıkan video I’m A Loner’dı. Şarkıya o anda aşık oldum^^ :)


 3-) C.N Blue'yu sevme sebebin nedir ? 

Genel olarak kendi müziğini yapan grupları severim. CNBLUE’nun tarzı tam benlik :) Özellikle sahnedeyken seyirciyle iletişimleri ve performanslarının kalitesi oldukça ilgimi çekti. Gerek kendilerine güvenleri, gerekse çalışkanlıkları çok etkileyici. İşlerini kesinlikle severek yapıyorlar ve bunu da seyirciye gösteriyorlar.

4-) C.N Blue'da olmazsa olmazın kimdir? 

Her üyenin olmazsa olmaz dediğim yanları var aslında, ama illa ki birini söylemem gerekirse YongHwa derim.

5-) C.N Blue'da favori çiftin kim? 

İşte burda kararsızım :) Her kombinasyon bana uyar :P

6-) C.N Blue'nun seni en çok etkileyen şarkısı nedir? 

Hangi birini saysam... Sırf şarkıları anlayabilmek için Korece öğrenmeye başlamış bir insanım :D I’m A Loner’ı söylemeden geçemem, Don’t Say Goodbye favorilerimden ( bu şarkı sırf MinHyuk performansı için bile dinlenir :D ). Ayrıca Love da en çok eğlendiğim şarkı, ne zaman moralim bozuk olsa dinlerim, gerçekten işe yarıyor ;)


7-) C.N Blue ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne? 

Onları izlerken ev sevdiğim şey içten olmaları. Ayrıca birbirlerine abi-kardeş gibi bağlı olmaları da beni çok etkiliyor. Bence bu kadar başarılı olmalarındaki etkenlerden biri de bu. Bir de YongHwa’nın anlatış tarzına bayılıyorum, sıradan bir olayı bile anlatırken komik olabiliyor:)

8-) C.N Blue’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın? 

Bir düşüneyim... Sabah kalkıyorum, CNBLUE dinliyorum. Yolda, CNBLUE dinliyorum. Ders çalışırken CNBLUE dinliyorum. Mutluyken, üzgünken, stresliyken, stres atarken CNBLUE dinliyorum. Sanırım kelime VAZGEÇİLMEZ :)

 9- ) C.N. Blue'nun yeni çıkan albümleri hakkında ne düşünüyorsun? Ve bu albümdeki favori şarkın nedir? 

Bence EAR FUN tek kelimeyle harika olmuş. Beklentileri çok arttırdıkları için yeni albümleri beğendirmek epey zor olsa gerek, bence hakkıyla üstesinden geldiler. Albüm ismini tahmin etme yarışmasına da katılmıştım ama FNC sadece Koreli BOICE’lara ödül verdi, ona çok üzüldüm:( Favori şarkımı her gün sorsanız her gün farklı cevap alabilirsiniz :D Şu an için Rock’n Roll. Çok hareketli ve neşeli bir parça, BOICE olsun olmasın, bunu dinleyip de dans etmeyen insan değildir :D Ayrıca Dream Boy’un da sözlerini çok seviyorum, “ Peter Pani dwelsudo itjanha” ^^

 *Bu ve önceki YH resmi aldığı albümden, kendi çekip gönderdi :))

10-) C.N. Blue ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir? 

Hayalim mi desem dileğim mi desem, bir gün bir yerde bir konserlerine gitmek istiyorum, onlarla beraber bağıra çağıra şarkılarını söyleyeyim, sesim kısılsın istiyorum. (Bu yakınlara bi gelemediler ki:/ ya L.A.lerdeler, ya Tayvanlarda, ya Japonyalarda…T.T) Hatta mümkünse Türkiye’de olsun istiyorum. Ülkemizi beğensinler, gezmeye falan da ayrıca gelsinler istiyorum :D

Ayrıca ne zamandır bir albümlerini orjinal olarak satın almak istiyordum, EAR FUN Limited Edition’ı sipariş verdim! :D Gelene kadar içim içime sığmadı. Tabii ki de bayıldım! Photobook’taki resimler fazlasıyla süper, sonraki albümlerde ne yapacaklar?:D Bence BOICE olduğumdan beri yaptığım en çılgınca şey buydu:D

11-) Turkish Boice'u ne zaman ve nasıl keşfettin? 

Facebook’ta CNBLUE fanı milyonlarca sayfa görüyordum, merak edip arattım ve TurkishBoice’u görünce çok mutlu oldum :D Birkaç ay olmuştur. O günden beri de düzenli takip ediyorum.

 
12-) Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor? 

Doğrusunu isterseniz bu sayfayı görmeden önce üyelerin doğum tarihleri ve kan grupları vb. temel şeyler dışında hiçbir bilgim yoktu, o yüzden ne okuduysam hoşuma gitti :D Gerek haberler gerekse üyelerin özel hayatları, kişilikleri hakkında verdiğiniz bilgiler çok ilgimi çekti, onlara bir adım daha yakın hissettirdi :)

13-) Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur. / Bu böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb. gibi önerilerin var mı? Varsa bunlar neler? 

Zamanınızdan vererek böyle güzel paylaşımlar yaptığınız için minnettarım. Şu ana dek diğer herhangi bir fanclub’tan eksik birşey görmedim hepinizin eline sağlık :) şimdi aklıma herhangi bir öneri gelmedi ama olursa tabi ki bildiririm, paylaşımlar ne kadar çok olursa o kadar iyi  :)

14-) Son olarak; buradan bütün Boice’lara ve Boice olmayanlara söylemek istediğin bir şey var mı?

BOICE olanlara tek diyeceğim “doğru yoldasınız devam edin” :D BOICE olmayanları da BOICE yapma çalışmalarım tüm hızıyla devam ediyor, önüme gelene şarkılarını dinletip videolarını izletiyorum :D ne kadar çok artarsak sesimizi o kadar çok duyururuz değil mi ama? :D

Bu arada bu röportajı benimle de yaptığınız için çok mutlu oldum^^ öncekileri de okuyordum, bana sorulsa ne derdim falan diye düşünüyordum hep, bu fırsat için tekrar teşekkürler :) Ayrıca tüm Turkish Boice ekibine tekrar teşekkür ederim, inanın tüm emeklerinize değiyor.^^Hazırlayan: cg208

1 yorum:

Yorum Gönder