İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi - 9: Esra Nur Özel

1-) Merhaba.... Bize biraz kendinden bahseder misin?

ENÖ:  Ben Esra Nur. 17 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. Boice ailesindenim. CNBLUE'yu çok seviyorum. Artık CNBLUE yaşam tarzım oldu. Onlarsız yapamıyorum. Sorudan biraz bağımsız oldu ama. :)


2)  C.N Blue'yu ilk ne zaman keşfettin?

ENÖ: Bu senenin başlarında 'You Are Beautiful' u izlerken Shin Woo karakteri çok hoşuma gidiyodu.  Aynı zamanda dizide aşkının karşılıksız kalmasına da üzülüyordum. Derken arkadaslarım 'Heartstrings' i önerdiler. İzlerken Lee Shin karakteriyle Yong Hwa 'ya daha da çok bağlandım. Sonra dizi hakkında araştırma yaparken Yong Hwa'nın bir grubu olduğunu hatta bu dizide de bu gruptan bir üyenin oynadığını öğrenmemle CNBLUE 'yu tanımış oldum. Ve iyi ki de tanımışım. :) 3)   C.N Blue'yu sevme sebebin nedir?

 ENÖ: CNBLUE'yu bir sürü sevme nedenim var. Bunların başında da Yong Hwa geliyor. Diğer nedenlere gelirsek şarkıları, tarzları, karşılarına çıkan sorunlar karşısında yılmadan çalışmaları, azimleri bunların başlıcaları. :) 

 4)   C.N Blue'da olmazsa olmazın kimdir?

 ENÖ: Yong Hwa tabiki de. :) O benim herşeyim. :)

5)   C.N Blue'da favori çiftin kim?   

 ENÖ: Aslında benim CNBLUE'da 2 tane favori çiftim var. Biri YONGSHİN çifti. Çok komikler ya bayılıyorum bu çifte. Diğeri ise YONGMİN çifti. Bu çift bana çok samimi geliyor. Sanki gerçekte abi kardeş gibi...


6)   C.N Blue'nun seni en çok etkileyen şarkısı nedir?

 ENÖ: CNBLUE'daki bütün şarkılar aslında tam bana göre. :) Ama moralim bozukken moralimi düzelten, normalken de iyice coşturan o şarkı; ONE TİME. :) Çok hoşuma gidiyor bu şarkı ya.

7)   C.N Blue ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne?

 ENÖ: CNBLUE hakkında izlediğim veya okuduğum herşeyde kesinlikle Jung Shin'e gülüyorum. Çok alem bir insan ya. :) Olur olmadık yerde öyle bir cevaplar söylüyo ki kopmamak elde değil. :) Aslında Yong Hwa'ya da bi onun kadar gülüyorum. 'Strong Heart' programıydı sanırım konuşmaları çok komik, bi o kadar da ilginçti. :) Ayriyetten şunu da söylemek istiyorum Yong Hwa'nın bazı fotoğraflarda verdiği pozlarda çok hoş. :)

  8-)  C.N Blue’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın?
 ENÖ: 'BENZERSİZ' kelimesi tek kelime olarak en uygun kelime bence. :) Bütün uğraşlar sonucu en uygun bunu buldum. :)


 9) C.N. Blue'nun yeni çıkan albümleri hakkında ne düşünüyorsun? Ve bu albümdeki favori şarkın nedir?
  
ENÖ: Gruba yakışır bir albüm bence. Hepsinin sarfettiği çabalara değen bi albüm keşke bizim de olaydı. :) Albümdeki favori şarkıma gelecek olursak bu 'ROCK N ROLL' olur. Kulağa çok hoş gelen şarkılardan bi tanesi. Bu şarkıyı her dinlediğimde hayattan bir müddet uzaklaşıp anı yaşamak istiyorum.

 10) C.N. Blue ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir?
    
 ENÖ: Hayal kurmadığın zaman var mı diye sorsanız daha kolay olabilirdi aslında. CNBLUE benim ayrı bi dünyam. Birçok hayal de kurdum. Hepsininde sonu aynı kapıya çıkıyor aslında. :) Bir gün CNBLUE konserine gitmek, CNBLUE üyeleriyle bir şekilde tanışmak, sesimden yada başka bir şeyden dolayı gruba almaları, Yong Hwa'nın bana aşık olması felan... :) Çok uzak bir hayal ama bu hayallerle biz varız zaten. :)

Turkish Boice: Olur mu olur, belli olmaz. :P

11)  Turkish Boice’u ne zaman ve nasıl keşfettin?
   
ENÖ: İlk açıldığı zamanlarda sizi gördüm Boice deyince de hemen atladım, beğendim ve gerçekten çok güzel bi sayfa.

 12) Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor?
   
ENÖ: CNBLUE hakkında gördüğüm herşey ilgimi çekiyor. Röportajlar, katıldığı programlar vs. hepsi. :) Bunun için size çok çok teşekkür ediyorum bizim için verdiğiniz emeklerden dolayı.

 13) Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur. / Bu böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb. gibi önerilerin var mı? Varsa bunlar neler?
     
ENÖ: Zaten yapılması gerekenleri yapıyorsunuz. Herşeyi tam zamanında, ayrıntılarıyla paylaşıyorsunuz. Sizi çok seviyoruz. :)


14) Son olarak; buradan bütün Boice’lara ve Boice olmayanlara söylemek istediğin bir şey var mı?

 
ENÖ: Boice olanlar zaten herşeyin farkında biliyorlar herşeyi. :) Boice olmayanlar çok şey kaçırıyorsunuz. Daha da fazla şey kaçırmamak için bir an önce Boice olmalısınız.
Bu arada bu röportaja beni de kattığınız için çok teşekkür ederim. :)

Turkish Boice: Bizde bu güzel röportaj için teşekkür ederiz canım. :)

                                               Hazırlayan: Rock Prensesi @Turkish Boice
0 yorum:

Yorum Gönder