İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Kang Minhyuk Sadece Kendisine Bakacak Bir Kız İstiyor


KBS’nin Unexpected You dizisinde tapılası playboy olarak rol alan CNBLUE üyesi Minhyuk yakın zamanda Vogue Girl moda dergisi fotoğraf çekimindeydi.

Siyah deri yelek ve kirletilmiş beyaz kot giyen Kang Minhyuk ağzında bir parça sakız tutarak mükemmel şekilde “kötü erkek” imajını çizdi.

Her nasılsa Kang Minhyuk, ilk defa bayan bir modelle çalışınca utangaç , acemi bir erkeğe dönüştü.Vogue Girl’le röportaj boyunca Kang Minhyuk, kendisi ve grup üyesi Lee Jonghyun’un, birbirlerinin dizilerini izledikleri ve hangi sahnenin iyi , hangisinin kötü olduğunu konuştuklarını anlattı.

Lee Jonghyun şu günlerde SBS’nin A Gentleman’s Dignity dizisinde gizemli karakter Colin’i canlandırıyor.

“Ben ilk başta ona dizimi izlememesini söyledim. Ama o, ‘Neden? Dizi muhteşem.’ dedi. Ben de ona ‘Gerçekten iyi mi?’ diye sordum ve kendimle ilgili gerçekten iyi hissettim.”Oyunculuk konusundan uzaklaşarak, Kang Minhyuk’a aşk hayatı soruldu. Minhyuk, çok fazla açık giyinen kızlardan hoşlanmadığını söyledi.

Kang Minhyuk, “Aynı zamanda sadece hoşlandığım kıza bakan türde bir insanım. Bu yüzden umarım o da sadece bana bakan türde bir insan olur.” dedi.

Kang Minhyuk’a ait fotoğraflar ve röportaj Vogue Girl dergisi temmuz sayısında bulunuyor.

Source / Kaynak: CNBLUE Kang Min Hyuk Wants His Girl  To Only Look At Him via @CNBJonghyun
Çeviri: Cage208


0 yorum:

Yorum Gönder