İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Üyesi Kang Minhyuk ve Lee Jonghyun’un Haftasonu Dizileri Toplamda %50 Reytinge Ulaştı


CNBLUE tüm Kore’de televizyon ekranlarını ele geçirdi.

Bu günlerde CNBLUE üyesi Kang Minhyuk ve Lee JongHyun KBS2 kanalında sırasıyla “My Husband Got A Family” ve SBS’de “A Gentleman’s Dignity” dizilerinde oynuyor. 17 hazirandaki AGB Nilsen reyting verileri baz alındığında , ülke çapında oranlar “My Husband Got a Family” %36.2 ve “A Gentleman’s Dignity” %16.6 olarak bildirildi.  Her iki dizideki reytingler toplamda %52.8 e ulaştı.Kang Minhyuk ve Lee Jonghyun’un oynadığı iki dizi de haftasonu yayınlanmasıyla birlikte neyse ki yayın saatleri birbirinden farklı. Bu nedenle izleyiciler arka arkaya her iki CNBLUE üyesini de izleyebiliyor.

Kim Namju’nun küçük kardeşi Cha Segwang’ı oynayan Kang Minhyuk izleyicilerin büyük sevgisini kazanıyor ve karakterine bağlı olarak bir çok takma adı ortaya çıkıyor. Janggun’u oynayan FNC Entertainment’ten oyuncu arkadaşı Park Dongyeon da dizideki komik bölümleriyle oldukça dikkat çekiyor.

Kang Minhyuk ilk dizi oyunculuğunu SBS’nin “It’s Alright Daddy’s Girl” dizisiyle yaptı ve oyunculuk kabiliyetiyle ilgili olumlu geri bildirimler aldı. Sonrasında oyuncu kadrosuna katıldığı MBC’nin “Heartstrings” dizisini ,şu andaki “My Husband Got A Family” dizisi takip etti. Kang Minhyuk bir aktör olarak halkın ilgisini çekiyor ve “yeni jenerasyon” aktörlerden biri olarak görülüyor.

"A Gentleman ‘s Dignity" , Lee Jonghyun’un CNBLUE üyesi Kang Minhyuk ile birlikte oynadıkları “Acoustic – Bakery Attack” filminde deneyim kazanmasından sonra ilk televizyona çıkışı. İlk dizisinde, Lee Jonghyun 19 yaşındaki gerçek babasının kim olduğunu bulamaya çalışan Colin rolünü oynuyor. AGD’deki güçlü karakteri ona ‘ Güçlü Colin’ ve ‘ Sert Colin’ lakaplarını kazandırdı.

Ajansının resmi açıklaması : ‘ CNBLUE bu diziler için çok çalışıyor. Onlar hiçbir zaman metnin dışına taşmadılar ve repliklerini dikkatlice kontrol ettiler, hiçbir detayı kaçırmadılar. Hafta sonu boyunca 4 üye de televizyonda diziyi izlediler ve birbirlerini eleştirdiler’


Çeviri: smyra & cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder