İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Üyesi Minhyuk Komedyen Song Euni’nin İdeal ErkeğiKomedyen Song Eun Ee ideal erkek tipini açıkladı.

18 haziranda MBC’nin “Come To Play” programında , Song Eun Ee ideal tipinin CNBLUE üyesi Minhyuk olduğunu açıklayarak herkesi gafil avladı.

Programa katılan “Infinite Girls” üyelerine sunucu “Sizlerin erkeklere karşı sadece arkadaş olduğunuz doğru mu?” sorusunu sordu.

Hwang Bo dahil herkes bunun doğru olduğunu söyledi.

Sunucu Kim Won Hee bunun üstüne aktör Ji Hyun Woo’yla şu ana kadar Song Eun Ee’nin ideal erkek tipinin kim olduğunu konuşmaya başladı. Ama “Infinite Girls” üyeleri onun ideal tipinin değiştiğini söyledi.

Song Eun Ee “Ji Hyun Woo ile birkaç kez karşılaştım.” dedi. “Birkaç kez gördükten sonra onu aştım.” diye gülerek ekledi.

“Şimdi CNBLUE üyesi Minhyuk hoşuma gidiyor.” diyerek yaptığı itirafla setteki herkesin şaşkınlıktan dili tutuldu.

Panel üyesi Eun Ji Won, Song Eun Ee’ye güvensiz bir yüz ifadesiyle şaşırırken, Hwangbo, onay vermediğini kastederek “Oğlun olabilecek birinden mi hoşlanıyorsun?” diye sordu.


Komedyen “Bana bu şekilde bakma.” diye yanıt verdi. Ama Eun Ji Won sette artan kahkahasıyla “Bütün tüylerim diken diken oldu.” diye ekledi.

Sunucu Kim Won Hee’nin “Bırak onu (MH) gitsin.” diye yalvarması nedeniyle , Infinite Girls üyeleri açıklamaya “Song Eun Ee, Minhyuk’u alışveriş merkezine götürüp ona bir bateri seti almak istediğini söyledi.” diyerek devam etti. 

Kendisini ifade etmeye çalışan Song Eun Ee, “Ben sadece bir hayranım, inatçı bir hayran. Beni büyükanne hayran olarak düşünebilirsiniz!” dedi.

Görünüşe göre Minhyuk’un cazibesi gerçekten dayanılmaz.

Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder